اسکرین‌ شات‌های گلکسی نوت 5 با اندروید 6 فاش شد؛ بهبود عملکرد فبلت سامسونگ با مارشمالو

چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹
مطالعه 2 دقیقه
پیش از این در زومیت اخباری در باره‌ی زمان بروزرسانی اندروید مارشمالو برای جی ۳ و جی ۴ ال‌جی خواندید. در ادامه تصاویری از بروزرسانی نسخه اندروید گلکسی نوت ۵ به اندروید مارشمالو و نتایج بنچمارک این فبلت مشاهده می‌کنیم. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

اگر جزو دارندگان گوشی‌های هوشمند سامسونگ هستید احتمالا می‌دانید که بروزرسانی اندروید مارشمالو برای گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس نیمه دوم آذر ماه و برای سایر گوشی‌های این شرکت از جمله گلکسی اس۶، گلکسی اس ۶ اج و گلکسی نوت ۴ اوایل زمستان ارایه خواهد شد. به نظر می‌رسد سامسونگ در این بروزرسانی برخی تغییرات بصری را در رابط کاربری خود ایجاد کرده، هر چند مهم‌ترین نکته در این بروزسانی بهبود عملکرد گوشی‌ها است.

samsung note 5 marshmallow images 005 6883b

یکی از کاربران XDA به تازگی موفق شده تا به این بروزرسانی دست پیدا کند و برخی اسکرین‌شات‌ها از آن را در اختیار دیگران گذاشته است. هرچند این تصاویر در مورد رابط کاربری و تغییرات ایجاد شده در آن اطلاعاتی را به ما می‌دهند ولی نکته اصلی بهبود عملکرد و امتیازات بنچ‌مارک‌ها در اندروید مارشمالو در مقایسه با اندروید فعلی است. طبق این تصاویر گلکسی نوت ۵ با بروز رسانی جدیدی که دریافت کرده هم در تست‌های تک هسته‌ای و هم در تست‌های چند هسته‌ای امتیاز بالاتری را نسبت به قبل کسب کرده است. در  تصویر کاور مقاله، نتایج بنچمارک Geekbench را در اندروید ۵.۱.۱ در سمت چپ  و نتایج این بنچمارک را در اندروید مارشمالو در سمت راست مشاهده می‌کنید.

حالا منوی چند وظیفگی نرم‌تر از قبل عمل می‌کند و لاک اسکرین سریع‌تر از قبل باز می‌شود همچنین این امکان وجود دارد که میان‌برها را به طور کامل بر اساس میل خود شخصی سازی کنیم. 

samsung note 5 marshmallow images 009 d28f3

به نظر می‌رسد که این نسخه استفاده شده توسط کاربر XDA، نسخه نهایی نیست و بهبودهایی ممکن است در ادامه تا زمان عرضه رسمی این بروزرسانی اضافه شود. 

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات