کارگاه‌های آشنایی با «راهکاران» همکاران سیستم

کارگاه‌های آشنایی با «راهکاران» همکاران سیستم

«هفته راهکاران»  هجدهم مهرماه آغاز می‌شود. در این هفته بیش از ۵۰ کارگاه تخصصی برای آشنایی با «راهکاران» همکاران سیستم برگزار می‌شود.

بیش از ۵۰ کارگاه تخصصی برای آشنایی مدیران، کارشناسان و علاقه‌مندان با«راهکاران»همکاران سیستم، هفته سوم مهرماه در محل موسسه پژوهش و آموزش این شرکت برگزار می‌شود.

فرید فولادی، مدیر بازاریابی شرکت همکاران سیستم، با اعلام این خبر افزود: «آشنایی کامل با راهکارهای نرم‌افزاری ساده نیست و بسیاری از مدیران شرکت‌ها و کسب و کارها، مایلند پیش از تصمیم به خرید یا ارتقا نرم‌افزارهای خود، با جزئیات محصول مورد نظر و کارکردهای دقیق آن آشنا شوند. در همین راستا، شرکت همکاران سیستم با برگزاری رویدادی ویژه، این فرصت را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد تا با مشارکت در این کارگاه‌ها، اطلاعات کاملی از محصول راهکاران در حوزه‌های عملیاتی مختلف بدست آورند و پرسش‌های خود را با کارشناسان همکاران سیستم مطرح کنند.»

به گفته فولادی، این کارگاه‌های تخصصی در 18 عنوان و 6 حوزه عملیاتی شامل هوشمندی تجاری، حسابداری مالی، تدارکات و لجستیک، فروش و پخش، سرمایه انسانی و زیرساخت‌های فنی راهکاران برگزار می‌شود و ثبت نام در آن برای همه علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای مشاهده جزئیات بیشتر در باره موضوعات کارگاه‌ها، زمان‌بندی‌ و ثبت‌نام، به نشانی www.systemgroup.net/rahkaran-workshops مراجعه کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده