آیپد پرو در کنار آیفون های جدید اپل روز ۱۸ شهریور ماه معرفی خواهند شد

پنج‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۶
مطالعه 1 دقیقه
اپل روز ۹ سپتامبر یا همان ۱۸ شهریور ماه نسل جدید آیفون‌های خود را معرفی خواهد کرد. حال اخباری منتشر شده که نشان از معرفی آیپد پرو طی این مراسم دارد. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

براساس اطلاعات منتشر شده اپل در نظر دارد تا آیپد پرو را نیز در جریان مراسم معرفی آیفون‌های خود معرفی کند. البته باید به این نکته اشاره کرد که در این مراسم علاوه بر آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس، احتمالا شاهد معرفی اپل تی‌وی، سیستم‌عامل‌های جدید iOS و Mac OS X و همچنین آیپد پرو خواهیم بود.

شنیده‌ها حکایت از این دارد که آیپد پرو پس از معرفی در مراسم ۱۸ شهریور در ماه نوامبر یا آبان ماه روانه‌ی بازار خواهد شد. انتظار می‌رود آیپد پرو با بهره‌گیری از فناوری‌هایی نظیر فورس تاچ در کنار پشتیبانی از قلم استایلوس، سیری و همچنین بهینه‌ سازی مرکز اعلانیه‌ها و همچنین پشتیبانی از قرار گرفتن دو پنجره‌ی همزمان در کنار یکدیگر روانه‌ی بازار شود.

در دو سال اخیر شایعات بسیاری در خصوص آیپد پرو اپل منتشر شده و بسیاری بی صبرانه در انتظار ملاقات محصول جدید اپل هستند. همکاری‌های اخیر اپل با کمپانی‌هایی نظیر سیسکو و آی بی ام را باید نشان دهنده‌ی تمایل اپل برای عرضه‌ی آیپد پرو به مشتریان تجاری عنوان کرد. در این گزارش به عرضه‌ی آیپد مینی جدیدی نیز اشاره شده که به نظر آخرین نسل از این تبلت خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات