چگونه از دو سیم کارت در آیفون 6 استفاده کنیم؟

چگونه از دو سیم کارت در آیفون 6 استفاده کنیم؟

امروزه بسیاری از افراد مایل هستند تا از دو سیم کارت برای مدیریت روابط خود استفاده کنند. استفاده از دو گوشی کمی دشوار است  از این رو گوشی‌هایی که از دو سیم کارت پشتیبانی ‌می‌کنند به محبوبیت رسیده‌اند. حالا به نظر می‌رسد راهی پیدا شده تا آیفون هم از دو سیم کارت پشتیبانی کند. با زومیت همراه باشید.

در حالی که بسیاری از افراد با یک سیم کارت امور کاری و روایط شخصی خود را مدیریت می‌کنند ولی برخی نیز ترجیح می‌دهند تا یک سیم کارت برای روابط شخصی و خانوادگی خود و سیم کارت دیگری را به امور شغلی و حرفه‌ای خود اختصاص دهند. اگر بخواهیم روی آیفون 6 خود از 2 سیم کارت استفاده کنیم، چه باید بکنیم؟ 

 با توجه به این که سینی سیم کارت در آیفون 6 بسیار کوچک است، چگونه می‌توانیم یک یا دو سیم کارت دیگر را بر روی آیفون 6 خود داشته باشیم؟ در ادامه به توضیح این مطلب می‌پردازیم. جای نگرانی نیست برای انجام این کار نیازی به جیل بریک ندارید.

SIMore X-Triple 6 ابزاری است که به شما اجازه می‌دهد تا بطور همزمان از 3 سیم کارت استفاده کنید. یک سیم کارت نانو، یک سیم کارت میکرو و یک سیم کارت مینی! سیم کارت نانو در سینی مخصوص سیم کارت آیفون 6 قرار می‌گیرد و دنباله‌ای از این ابزار در بیرون از بدنه باقی می‌ماند. سیم اتصال دهنده سیم کارت نانو به دو سیم کارت دیگر که خارج از بدنه هستند به اندازه‌ای نازک هست که برای بسته شدن بدنه آیفون 6 مشکلی پیش نیاورد. 

X-Triple 6

البته بدون تردید شما دوست ندارید که یک نوار با دو سیم کارت از گوشی شما آویزان باقی بمانند بنابراین برای جلوگیری از این مساله، SIMore X-Triple 6 به همراه یک قاب محافظ عرضه می‌شود که با استفاده از آن همه چیز مرتب خواهد بود.

X-Triple 6 02

برای سوئیچ کردن بین سیم کارت‌ها کافی است به settings رفته سپس به  قسمت Phone  و در نهایت SIM Applications بروید.

این بسته که شامل آداپتور و قاب محافظ برای آیفون 6 شما است حدود 52 دلار قیمت دارد. اگر شما دارای یک آیفون 6 پلاس باشید باز هم می‌توانید از این کیت استفاده کنید با این فرق که باید قاب محافظ مناسبی برای آن پیدا کنید چرا که هنوز برای آیفون 6 پلاس قاب محافظی که بتواند آداپتور آویزان این کیت را در خود جای دهد، ساخته نشده است.

X-Triple 6 03

نسخه‌های دیگری از این کیت برای گلکسی اس 5 و گلکسی اس 6 نیز ساخته شده‌اند. آیا شما مایل به استفاده از این کیت هستید؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده