گلکسی اس 8 طی مراسم خصوصی سامسونگ در MWC 2017 به نمایش درآمده است

گلکسی اس 8 طی مراسم خصوصی سامسونگ در MWC 2017 به نمایش درآمده است

سامسونگ طی MWC 2017 مراسمی خصوصی با حضور شرکای خود برای نمایش گلکسی اس 8 برگزار کرده و این گوشی تحسین بسیاری را برانگیخته است.

هرچند سامسونگ برخلاف سنت سال‌های گذشته، رونمایی از نسل جدید گوشی هوشمند خود را به پس از برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلونا موکول کرده است، اما Korea Herald گزارشی منتشر کرده که بر اساس آن، این کمپانی کره‌ای گلکسی اس ۸ را در جریان این نمایشگاه برای افراد مشخصی به نمایش گذاشته است.

اطلاعات ارائه‌شده نشان از این دارند که سامسونگ در جریان برگزاری کنگره‌ی موبایل بارسلونا، مراسمی خصوصی با مهمانان ویژه ترتیب داده و در آن گلکسی اس ۸ را به شرکای جهانی خود نشان داده است. شنیده‌ها گویای این موضوع هستند که نسل جدید پرچم‌دار سامسونگ تحسین بسیاری از افراد حاضر را برانگیخته است. بر اساس گزارش منتشرشده، گلکسی اس ۸ در لابی هتلی رونمایی شده است که در نزدیکی محل برگزاری MWC 2017 قرار دارد و سامسونگ تمام سعی و تلاش خود را به کار برده است تا افراد دیگری وارد این مراسم نشوند. این مراسم در هتل Porta Fira برگزار شده است.

بنا بر گفته‌های افرادی که در این مراسم حاضر بوده‌اند، پرچم‌دار سامسونگ بسیار زیبا است. البته باید به این نکته اشاره کرد که جزئياتی در مورد قیمت و مشخصات فنی این گوشی هوشمند ارائه نشده است. سامسونگ این اطلاعات را تا زمان رونمایی از گلکسی اس ۸ محرمانه خوانده است.

سامسونگ معمولا پیش از رونمایی رسمی از محصولات خود، آن‌ها را در مراسم خصوصی برای مشتریان خاص و شرکای خود به نمایش می‌گذارد تا به این طریق از رضایت بالا از محصول جدیدش اطمینان حاصل کند.


منبع sammobile

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید