سامسونگ: بنچمارک‌های انویدیا گمراه کننده است

سامسونگ: بنچمارک‌های انویدیا گمراه کننده است

سامسونگ شکایت انویدیا بر علیه خود را به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت بی‌پاسخ نگذاشت. کره‌ای‌ها علاوه بر شکایت از انویدیا به دلیل زیر پا گذاشتن ۶ پتنت مرتبط با ساخت پردازنده‌ها، این کمپانی را متهم به گمراه کردن کاربران با نمایش بنچمارک‌های ساختگی کرده‌ است.

سامسونگ مدعی است که انویدیا سعی دارد کاربران را با نمایش نتایج ساختگی برای بنچمارک‌ها گمراه کند. این کمپانی بنچمارک‌های مربوط به تبلت شیلد انویدیا را که در آن تراشه‌ی تگرا K1، اگسینوس ۵۴۳۳، مورد استفاده در گلکسی‌نوت ۴، به کار رفته، ساختگی خوانده است. سامسونگ علاوه بر انویدیا، کمپانی Velocity Micro‌ را نیز به دلیل سو استفاده از هشت پتنت متعلق به سامسونگ، تحت پیگرد قانونی قرار داده است.

مقاله مرتبط:

  • نتایج بنچمارک‌ها تحت تاثیر تقلب گسترده در میان شرکت‌های اندرویدی، نوت ۳ هنوز اول است
  • تقلبی دیگر: اچ‌تی‌سی با بهبود نتایج بنچمارک‌های وان جدید به روش متفاوت از گذشته صداقت خود را باز هم زیر سوال برد

انویدیا اعلام کرده که در حال بررسی شکایت مطرح شده از سوی سامسونگ است. این کمپانی اتهام گمراه کردن گیمرها را به دلیل نمایش نتایج ساختگی بنچمارک رد کرد. انویدیا مدعی شده که برای انجام بنچمارک‌ها، تغییراتی در ابزار‌های مورد استفاده انجام نداده است. سامسونگ در حالی انویدیا را متهم به تغییر در نتایج بنچمارک می‌کند که خود یکی از بزرگ‌ترین منتشر کنندگان بنچمارک‌های دستکاری شده است.

نظر شما در خصوص این پرونده چیست؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده