برای کمک به هم‌ وطنانمان دست به دست هم دهیم

برای کمک به هم‌ وطنانمان دست به دست هم دهیم

کمپین «سراومد زمستون» برای تأمین لباس و وسایل گرمایش نیازمندان راه‌اندازی شده است.

سایت مهربانه با راه‌اندازی کمپین «سراومد زمستون» به جمع‌آوری کمک‌های آنلاین برای تهیه وسایل گرمایش و پوشاک گرم برای نیازمندان در سرمای زمستان می‌پردازد.

سایت مهربانه به نشانی www.mehrabane.ir که به جمع‌آوری کمک‌های مردم به صورت آنلاین برای مؤسسات خیریه دارای مجوز می‌پردازد، با تعریف پروژه‌های مختلف با همکاری مؤسسات خیریه از خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، تهران و کرمان در تلاش است مایحتاج مورد نیاز نیازمندان در زمستان سرد ایران را فراهم کند.

این پروژه‌ها با موضوعات تهیه لباس گرم برای دختران بدسرپرست، تأمین وسایل‌ گرمایش برای زنان‌ سرپرست‌ خانوار و معلولان، تهیه لباس گرم برای کودکان بدسرپرست روستایی، تهیه لباس گرم برای کودکان اسلامشهر، تأمین وسایل گرمایش برای خانواده‌های ایتام و تهیه لباس گرم برای ۱۰۰ دانش‌آموز نیازمند راه‌اندازی شده است.

علاقه‌مندان برای مشارکت در این پروژه‌ها می‌توانند به سایت مهربانه مراجعه و پس از انتخاب پروژه‌ مورد نظر خود، با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب به‌صورت آنلاین کمک‌های خود را (حتی هزار تومان) واریز کنند.

در شرایطی که برخی از مردم کشورمان با مشکلات زیادی در زمستان مواجه‌اند، با همراهی هم می‌توانیم گامی هرچند کوچک برای بهبود مشکل هم‌وطنانمان برداریم.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده