نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند

نینتندو سوییچ هنگام اتصال به تلویزیون از رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند

بنابر شایعات جدید به نظر می‌رسد کنسول جدید نینتندو پس از اتصال به داک و برقراری ارتباط با تلویزیون، از رزولوشن 4K پشتیبانی خواهد کرد.

این روزها اخبار زیادی درباره‌ی کنسول بازی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود. شایعاتی که به طور قطعی، صحت یا واقعی نبودن آن‌ها مشخص نیست و دوست داریم هرچه زودتر به تاریخ ۲۴ دی ماه و لایو استریم نینتندو برسیم تا مشخصات اصلی و قابلیت‌های این کنسول فوق العاده مرموز مشخص شود. حال یاسودا، محقق موسسه Ace Research، اعلام کرده که کنسول نینتندو سوییچ در حالت اتصال به داک و وصل شدن به تلویزیون، قادر به اجرای بازی در رزولوشن 4K است و زمانی که به شکل یک کنسول دستی استفاده می‌شود، رزولوشن 1080p دارد.

این خبر در حالی منتشر شده است که قبلا شایعه شده بود که در حالت اتصال به داک شاهد رزولوشن 1080p و در حالت پورتابل شاهد رزولوشن 720p خواهیم بود. مدتی پس از انتشار این خبر در توییتر، امیلی راجرز، یکی از منابع داخلی صنعت گیم، در یک توییت اعلام کرد که در حالت اتصال به داک، رزولوشن نینتندو سوییچ 4K است؛ ولی در حالت پورتابل نمی‌تواند 1080p باشد و سازنده، رزولوشن 720p را در راستای افزایش عمر باتری در نظر گرفته است.

در آخر نظر شما کاربران در مورد این کنسول و شایعات حول آن چیست؟

منبع zoomg

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده