گزارش زومیت از غرفه «کانن» در نمایشگاه جیتکس 2014

چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۲
مطالعه 3 دقیقه
کمپانی کانن که به دوربین‌ها و پرینترهای مرغوبش معروف است در نمایشگاه جیتکس حضور داشت. اما این کمپانی در این رویداد فقط بر روی پرینترها، اسکنرها و ابزارهای چندکاره، پلاترها و راهکارهای سازمانی مدیریت و آرشیو اسناد تمرکز کرده بود و خبری از دوربین‌های پیشرفته کانن نبود. در ادامه گزارش اختصاصی زومیت از غرفه کانن در جیتکس ۲۰۱۴ را مطالعه خواهید کرد.

کانن با طیف گسترده‌ای از پرینترها و اسکنرهای متنوع در جیتکس 2014 حاضر شده بود. این کمپانی ژاپنی که پیشینه طولانی مدتی در زمینه تولید دوربین‌های عکاسی و تصویربرداری، پرینتر، اسکنر، پلاتر و... دارد، در نمایشگاه یک غرفه رابه خود اختصاص داده بود.

چیزی که بیش از همه در غرفه کانن جلب نظر می‌کرد پرینترهای پیشرفته این کمپانی بود.

انواع پرینترهای متنوع با کاربردهای خانگی و اداری، پرینتر/اسکنرهای چندکاره و... در انواع لیزری و جوهرافشان در این غرفه مشاهده می‌شدند. بازدیدکنندگان می‌توانستند از نزدیک با این محصولات و کیفیت چاپ آنها آشنا شوند.

راهکارهای اداری مثل راهکارهای ویژه بانک‌ها برای مدیریت اسناد نیز در این غرفه مشاهده می‌شد که بانکداران و مدیران اداری زیادی را به سمت خود جلب کرده بود.

دستگاهی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک پرینتر مخصوص چک بانکی است. این ابزار داده‌ها را روی چک بانکی چاپ می‌کند.

پلاترهای پیشرفته که در زمان کوتاهی می‌توانستند تصاویر را چاپ کنند از دیگر محصولات جذاب کانن بودند.

راهکارهای سازمانی به بانکداری و مدیریت اسناد اداری دولتی محدود نمی‌شد و کانن سیستم‌هایی برای راهکارهای دولتی و آموزشی، مثل آرشیو اسناد تحصیلی دانشجویان را نیز در غرفه خود جای داده بود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود