گزارش زومیت از غرفه «کانن» در نمایشگاه جیتکس 2014

گزارش زومیت از غرفه «کانن» در نمایشگاه جیتکس 2014

کمپانی کانن که به دوربین‌ها و پرینترهای مرغوبش معروف است در نمایشگاه جیتکس حضور داشت. اما این کمپانی در این رویداد فقط بر روی پرینترها، اسکنرها و ابزارهای چندکاره، پلاترها و راهکارهای سازمانی مدیریت و آرشیو اسناد تمرکز کرده بود و خبری از دوربین‌های پیشرفته کانن نبود. در ادامه گزارش اختصاصی زومیت از غرفه کانن در جیتکس ۲۰۱۴ را مطالعه خواهید کرد.

کانن با طیف گسترده‌ای از پرینترها و اسکنرهای متنوع در جیتکس 2014 حاضر شده بود. این کمپانی ژاپنی که پیشینه طولانی مدتی در زمینه تولید دوربین‌های عکاسی و تصویربرداری، پرینتر، اسکنر، پلاتر و... دارد، در نمایشگاه یک غرفه رابه خود اختصاص داده بود.

gitex-canon-booth-2

چیزی که بیش از همه در غرفه کانن جلب نظر می‌کرد پرینترهای پیشرفته این کمپانی بود.

gitex-canon-booth-3

انواع پرینترهای متنوع با کاربردهای خانگی و اداری، پرینتر/اسکنرهای چندکاره و... در انواع لیزری و جوهرافشان در این غرفه مشاهده می‌شدند. بازدیدکنندگان می‌توانستند از نزدیک با این محصولات و کیفیت چاپ آنها آشنا شوند.

gitex-canon-booth-4

راهکارهای اداری مثل راهکارهای ویژه بانک‌ها برای مدیریت اسناد نیز در این غرفه مشاهده می‌شد که بانکداران و مدیران اداری زیادی را به سمت خود جلب کرده بود.

gitex-canon-booth-5

gitex-canon-booth-8

دستگاهی که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید یک پرینتر مخصوص چک بانکی است. این ابزار داده‌ها را روی چک بانکی چاپ می‌کند.

gitex-canon-booth-6

پلاترهای پیشرفته که در زمان کوتاهی می‌توانستند تصاویر را چاپ کنند از دیگر محصولات جذاب کانن بودند.

gitex-canon-booth-7

راهکارهای سازمانی به بانکداری و مدیریت اسناد اداری دولتی محدود نمی‌شد و کانن سیستم‌هایی برای راهکارهای دولتی و آموزشی، مثل آرشیو اسناد تحصیلی دانشجویان را نیز در غرفه خود جای داده بود.

gitex-canon-booth-9

برای مطالعه سایر مقالات مرتبط با GITEX 2014 می‌توانید به صفحه اختصاصی این نمایشگاه مراجعه کنید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید