اپلیکیشن واکمن سونی همراه با ویژگی‌های جدید بروزرسانی شد

اپلیکیشن واکمن سونی همراه با ویژگی‌های جدید بروزرسانی شد

سونی به تازگی یک بروزرسانی را برای اپلکیشن Walkman ارسال کرده است. در نسخه 8.4 این اپلیکیشن پخش موسیقی سعی شده اشکالات برطرف شوند و در عملکرد برنامه نیز پیشرفت حاصل شود.

در اپلکیشن Walkman که برنامه پیش‌فرض پخش موسیقی گوشی‌های شرکت سونی به شمار می‌رود، شما می‌توانید به موسیقی‌های آنلاین و موجود در گوشی خود گوش دهید، پیشنهاد برای گوش دادن به موسیقی‌های جدید را دریافت کنید و بیشتر درباره هنرمندان مورد علاقه خود اطلاعات کسب کنید.

با تکنولوژی‌ +ClearAudio و Digital Noise که سونی در گوشی‌های اکسپریا تعبیه کرده، شما می‌توانید به موسیقی‌های خود با کاهش 98 درصدی صدای پس زمینه و مزاحم، گوش بسپارید و لذت ببرید.

Screenshot from 2014-09-18 145902 - 1

بروزرسانی جدیدی که برای این برنامه ارسال شده تنها ۱۱.۸ مگابایت حجم دارد. در این نسخه صفحه خانگی Walkman به شما موسیقی در حال پخش را نشان می‌دهد. همچنین باگ‌های پیشین برنامه از بین رفته‌اند و عملکرد برنامه نیز پیشرفت داشته است. دارندگان گوشی‌های اندرویدی می‌توانند به Update Center مراجعه کنند و نسبت به بروزرسانی این برنامه اقدام کنند. اگر تلفن شما ساخت سونی نیست می‌توانید از این لینک این اپلیکیشن پخش موسیقی را دانلود کنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید