ال جی در حال کار برروی نمایشگر 4 اینچی iPhone 5 و 7.35 اینچی iPad Mini است

ال جی در حال کار برروی نمایشگر 4 اینچی iPhone 5 و 7.35 اینچی iPad Mini است

مدیرعامل LG پیش تر اعلام کرده بود که شرکتش در حال کار روی نمایشگر Retina برای iPad 3 اپل است. اما در تازه ترین گزارش که توسط Korea Times در روز دوشنبه منتشر شد، ال جی علاوه بر کار روی نمایشگر iPad 3 روی ساخت نمایشگر iPhone 5 نیز کار می‌کند. جالب است بدانید که در این گزارش آمده است که اپل علاوه بر ساخت آیفون با صفحه‌نمایش بزرگتر به‌دنبال ساخت iPad با صفحه‌نمایش کوچکتر 7.35 اینچی نیز است.

براساس گزارش یک منبع ناشانس به Korea Times نمایشگر iPhone 5 چهار اینچی و از نسل جدید Retina خواهد بود. اگر این خبر واقعیت داشته باشد اپل نیز نمایشگر آیفون 5 را نیم اینچ بزرگتر خواهد کرد. پیش تر نیز شایعاتی مبنی بر تلاش اپل بر ساخت نسل جدید آیفون با نمایشگر بزرگتر مطرح شده بود و گزارش جدید Korea Times به این شایعه قوت بخشیده است.

شایعات همچنین حاکی از آن بود که اپل نسخه جدید و کوچکتر iPad را با صفحه‌نمایش 7.85 اینچ و با نام iPad mini عرضه خواهد کرد. حال براساس اطلاعات به بیرون درز کرده از ال جی مبنی بر تولید نمایشگر 7.35 اینچی برای iPad این شایعه نیز قوت گرفته است.

براساس شایعات مطرح شده اپل در ماه مارچ (حدود 4 ماه دیگر) نسخه جدید iPad و در تابستان سال آینده iPhone 5 را عرضه خواهد کرد.

منبع: BGR

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده