هفته نامه ویدیویی ۱۴ زومجی: از همکاری کونامی با بارسلونا تا هک شدن پلی استیشن ویتا

هفته نامه ویدیویی ۱۴ زومجی: از همکاری کونامی با بارسلونا تا هک شدن پلی استیشن ویتا

هفته‌ای دیگر تمام شد و اتفاقات زیادی در دنیای بازی و سرگرمی و سینما گذشت. در ادامه با هفته نامه ویدیویی دیگر از زومجی همراه باشید تا اتفاقات مهم دنیای سرگرمی را مرور کنیم.

این هفته به دلیل تعطیلی، با یک روز تأخیر هفته‌ نامه زومجی منتشر می‌شود. مانند هفته‌های پیش، در طول هشت روز گذشته اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از هک شدن کنسول بازی پلی ‌استیشن ویتا گرفته تا منعقد کردن قرارداد همکاری بین دو کمپانی کونامی و باشگاه فوتبال بارسلونا.

شاید یکی از داغ‌ترین و مهم‌ترین اخبار هفته را باید هک شدن کنسول دستی پلی ‌استیشن ویتا برشمرد. این کنسول پس از ۵ سال که از زمان عرضه‌اش گذشته، بالاخره توسط گروه هکری به‌نام تیم مولکول و توسط نرم‌افزاری به‌نام HanKUKU هک شد. البته این تیم هکر اعلام کرده که اصلا قصد ندارند راهکاری ارائه کنند تا افراد بتوانند بازی‌های کپی را روی ویتا اجرا کنند بااین‌حال باید منتظر بمانیم و ببینیم تیم هکر دیگری این امکان را فراهم خواهد کرد یا خیر.

یکی دیگر از اخبار جالب هفته گذشته، خبری بود که توسط Konami و باشگاه فوتبال بارسلونا اعلام شد. این دو اعلام کردند که با هم یک قرارداد همکاری سه ساله منعقد کرده‌اند که طی آن کونامی، دسترسی بیشتر و اختصاصی به بازیکنان تیم بارسلونا خواهد داشت تا بتواند آن‌ها را هرچه بیشتر شبیه به واقعیت در بازی پیاده‌سازی کند. به موجب این قرارداد، بازی PES به مدت سه سال به اسپانسر اصلی این تیم بزرگ اسپانیایی تبدیل شد. 

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

منبع زومجی
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده