هفته نامه ویدیویی ۱۲ زومجی: از Pokemon GO تا کنسول جدید نینتندو

هفته نامه ویدیویی ۱۲ زومجی: از Pokemon GO تا کنسول جدید نینتندو

هفته‌ی گذشته، هفته‌ی نینتندو و Pokemon Go بود. این بازی موفقیت‌های چشمگیری را کسب و رکوردها را جابه‌جا کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا در قسمت دوازدهم هفته نامه ویدیویی زومجی علاوه بر این آمار نگاهی به اتفاقات مهم هفته‌ی گذشته در دنیای بازی و سرگرمی داشته باشیم.

طبق معمول شنبه‌های گذشته، با یک هفته‌نامه ویدیویی دیگر در خدمت شما هستیم. این‌ هفته نیز اتفاقات زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از انتشار بازی Pokemon GO و اخبار مختلف این بازی گرفته تا معرفی یک کنسول جدید از طرف نینتندو.

شنبه‌ای دیگر از راه رسید و ما در دوازدهمین قسمت از هفته‌نامه زومجی در خدمت شما هستیم. این هفته نیز اتفاقات بسیار زیادی در دنیای سرگرمی رخ داد. از طرفی بازی Pokemon GO که یک بازی واقعیت افزوده است و توسط نیانتیک لبز منتشر شده، سرو صدای بسیار زیادی به پا کرد و از هر ۱۰ خبر در هفته گذشته، حداقل ۶ تای‌ آن مربوط به این بازی می‌شد! از درآمد بسیار زیاد تا مشکلات مختلفی که برای بازیکنان این بازی به وجود آمده بود، همه و همه این بازی را به یکی از خبرسازترین بازی‌های چند وقت اخیر تبدیل کرد.

از طرف دیگر در حالیکه همگان منتظرند که کمپانی ژاپنی نینتندو از کنسول بازی جدید خود که فعلا با نام رمز NX شناخته می‌شود، رونمایی کند، این کمپانی هفته گذشته در اقدامی غیر منتظره، یک کنسول جدید معرفی کرد. این کنسول نسخه کوچک کنسول دوران ساز NES این کمپانی است و با نام NES Classic Edition شناخته می‌شود. NES Classic Edition، ازلحاظ ظاهری دقیقا شبیه به برادر ۳۱ ساله خود است با این تفاوت که پورت HDMI دارد و بسیار از آن کوچکتر است. این کنسول دارای ۳۰ بازی است و شما توانایی اضافه کردن بازی به آن را نخواهید داشت.

اگر در هفته گذشته وقت نداشتید که اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی و سرگرمی را دنبال کنید، در آیتم هفته‌نامه ویدیویی زومجی می‌توانید مهم‌ترین اخبار هفته گذشته را مرور کنید:

دانلود 360p | دانلود 720p

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده