گلکسی اس 7 سامسونگ در بخش ویدئو صحنه آهسته با مشکل روبرو شد

گلکسی اس 7 سامسونگ در بخش ویدئو صحنه آهسته با مشکل روبرو شد

گلکسی اس‌ 7 و اس 7 اج در دو مدل با پردازنده‌های اگزینوس و اسنپدراگون عرضه شده است. اما به تازگی کاربران مدل اسنپدراگون این محصول مشکلی را در بخش ویدیو‌های صحنه آهسته گزارش کرده‌اند. در ادامه با زومیت همراه باشید.

دارندگان گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 7 و اس 7 اج که دستگاه آنها از پردازنده اسنپدراگون بهره می‌برند، در بخش ضبط ویدیو‌های صحنه آهسته مشکلاتی را گزارش کرده‌اند. پس از پخش، این ویدیوها با کمی تاخیر و رد شدن فریم‌ها مواجه می‌شوند، اما کاربرانی که مدل اگزینوسی گوشی‌های یاد شده را دارند، هیچ مشکلی را گزارش نکرده‌اند.

یکی از کاربران Reddit به عنوان نخستین فردی که چنین مشکلی را گزارش کرده، می‌گوید: «قابلیت [ضبط ویدیو آهسته] یکی از امکانات مورد علاقه من است، اما ویدیوهای صحنه آهسته واقعا بد اجرا می‌شوند و رد شدن فریم‌ در آن‌ها زیاد دیده می‌شود.

همچنین بسیاری از دارندگان گلکسی اس 7 با پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰ دقیقا همین ایراد را اعلام کرده‌اند. یکی دیگر از کاربران در Reddit می‌گوید: «من هم چنین مشکلی دارم و در هر دو حالت ذخیره بر روی کارت حافظه و نیز حافظه داخلی، این مورد رخ می‌دهد. دیگر کاربر Reddit می‌گوید: «این مشکلی بزرگ برای شخصی است که از آیفون به اندروید کوچ کرده است.»

این ایراد می‌تواند به مشکلاتی که در درایور دوربین دستگاه وجود دارد، بستگی داشته باشد و بنظر می‌آید که فعلا کاری نیست که به حل آن کمک کند. بر این اساس سامسونگ باید یک بروزرسانی نرم‌افزاری را برای حل مشکل منتشر کند، اما تا کنون این شرکت بیانیه‌ای صادر نکرده یا اقدامی در رفع مشکل انجام نداده است.

گلکسی اس 7 و اس 7 اج در آمریکا با پردازنده اسنپ‌دراگون ۸۲۰ عرضه می‌شود، اما در اکثر بازارهای دیگر در سایر نقاط جهان، مدلی دیگر با پردازنده اگزینوس ۸۸۹۰ عرضه شده است. بر اساس اطلاعاتی که از بنچمارک‌ها بدست آمده، مدل اسنپدراگون عملکرد سریع‌تری را نسبت به مدل اگزینوس نشان داده، اما اگر بخواهیم به این مورد پی ببریم باید در عمل آن‌ها را بررسی کنیم.

اگر شما هم مدل اسنپ‌دراگون گلکسی اس 7 یا اس 7 اج را دارید و با این مشکل روبرو شده‌اید آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

منبع technobuffalo
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده