اسوس: تبلت های ویندوز 8 در سه ماه سوم سال 2012 وارد بازار می شوند

اسوس: تبلت های ویندوز 8 در سه ماه سوم سال 2012 وارد بازار می شوند

در روزهای اخیر شواهد زیادی بدست آمده که نشان می دهند تبلت های مجهز به سیستم عامل ویندوز 8 در سه ماه سوم سال 2012 بصورت گسترده وارد بازار خواهند شد. اسوس نیز رسما اعلام کرد که قصد دارد تبلت های ویندوز 8 خود را در سال آینده تولید و عرضه کند. پیش تر اطلاعاتی مبنی بر برنامه ریزی دو شرکت HP و Dell برای تولید تبلت های ویندوز 8 به بیرون درز کرده بود.

شایعات مختلفی در رابطه با زمان عرضه ویندوز 8 مطرح شده است و تمام آنها زمان عرضه را سال 2012 اعلام کرده اند. اما بر اساس اعلام شرکت های مختلف از جمله Asus، انتظار می رود در سه ماه سوم و یا چهارم سال 2012 محصولات مبتنی بر ویندوز 8 رسما وارد بازار شوند.

win8

با توجه به امکانات و قابلیت های ویندوز 8 از جمله سازگاری کامل آن با ابزارهای مجهز به صفحه لمسی و پشتیبانی از پردازنده ARM انتظار می رود ویندوز 8 سهم قابل توجهیاز بازار تبلت ها را بدست آورد. اخبار و شایعات نیز نشان می دهد که شرکت های بزرگ تولید کننده کامپیوتر مانند Dell, HP و Asus در حال توسعه و تولید تبلت های جدید سازگار با Windows 8 می باشند. مطمئنا شرکای تجاری مایکروسافت به اطلاعاتی دسترسی دارند که ما از آن بی خبریم.

کلیه مقالات مرتبط با ویندوز 8 را در این آدرس مطالعه کنید.

با توجه به زمان بندی اعلام شده توسط اسوس انتظار می رود نسخه آزمایشی ویندوز 8 (Beta Version) در اوایل سال 2012 منتشر شود.

ویندوز 8 یک تحول بزرگ در رابط کاربری و گرافیک سیستم عامل ویندوز خواهد بود. اگر چه ویندوز 8 به خوبی از ماوس و کی برد پشتیبانی می کند اما رابط کاربری با صفحه لمسی نیز سازگار است.

منبع: The Next Web

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده