سامسونگ پتنتی برای تبدیل قلم اس‌پن به پایه نگه‌دارنده ثبت کرد

سامسونگ پتنتی برای تبدیل قلم اس‌پن به پایه نگه‌دارنده ثبت کرد

سامسونگ احیا‌کننده‌ی قلم‌ها در گوشی‌های هوشمند است و حالا می‌خواهد در این زمینه ساکن نماند و ابتکار‌های بیشتری برای کاربردی کردن این قلم انجام دهد. کمپانی کره‌ای با پتنت جدیدی که ثبت کرده می‌خواهد ثابت کند که قلم‌های سری نوت تنها برای نوشتن نیستند و از آن‌ها استفاده‌های جالب دیگری هم می‌توان داشت. با زومیت همراه بمانید.

 بر اساس پتنت جدیدی که به تازگی توسط سامسونگ ثبت شده، این شرکت می‌خواهد از استایلوس به عنوان یک پایه‌ی نگه‌دارنده گوشی‌ها نیز استفاده کند. برای اینکه چنین قلمی را متصور شوید کافی است تا در میانه‌ی یک قلم اس پن، لولایی را در نظر بگیرید که به قلم اجازه می‌دهد تا در درجه‌ای خاص حرکت کند.  

برای استفاده از این قلم به عنوان پایه نگه دارنده، باید یک طرف از قلم درون گلکسی نوت جای گیرد و طرف دیگر را به سمت زمین یا میز حرکت دهید تا ۹۰ درجه باز شود.

برای بسیاری از ما پیش آمده که بخواهیم بدون اینکه دستگاه خود را در دست بگیریم، مشغول به تماشای ویدیو با آن شویم یا یک متن را بخوانیم. تاکنون راه‌حل‌های عرضه شده همراه با خود دستگاه نبوده‌اند؛ اما سامسونگ تلاش دارد تا قلم اس پن را با این ویژگی بیشتر از همیشه کاربردی کند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده