توسعه همکاری‌های شرکت ستون و گروه شرکت‌های شاتل در روز سوم الکامپ

دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۸
مطالعه 2 دقیقه
امید کاووسی و رضا غلامی، تفاهم شاتل و ستون
«شاتل» و «ستون» برای توسعه همکاری تجاری خود تفاهم تازه‌ای را با یکدیگر برقرار کردند.
تبلیغات

تفاهم‌نامه همکاری تجاری میان مدیران شرکت شاتل و شرکت زیرساخت یکپارچه ابری ستون در سومین روز نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به امضا رسید.

در جریان امضای این تفاهم‌نامه در غرفه شرکت شاتل، امید کاووسی، مدیر محصول دیتاسنتر ستون با اشاره به اینکه شرکت ستون ارائه‌دهنده خدمات زیرساخت ابری و مربوط به هلدینگ هزاردستان است، گفت: «همکاری ما با شاتل بلندمدت و مربوط به سال‌های گذشته است. در تمام این سال‌ها از خدمات پشتیبانی که شرکت شاتل ارائه داده است، رضایت داشته‌ایم. امروز به همین منظور در خدمت دوستان شاتل هستیم تا همکاری‌مان را با شاتل نه صرفاً به‌عنوان مشتری، بلکه فراتر از آن، در قالب یک تفاهم‌نامه‌ی همکاری تجاری، توسعه دهیم. این تفاهم‌نامه برای توسعه همکاری و همگرایی بیشتر در امروز و آینده است.»

او ادامه داد: «دلیل رضایت ما از شاتل و امضای تفاهم‌نامه در راستای توسعه همکاری و همگرایی بیشتر در آینده، پشتیبانی، خدمات و نگهداری بهتر و مطلوب‌تر زیرساخت ارتباطی شاتل در مقایسه با دیگر سرویس‌هاست. این بازخورد مثبت سبب شد که توسعه همکاری میان شاتل و ستون را بررسی کنیم.»

در مراسم امضای این تفاهم‌نامه برای توسعه همکاری‌های شرکت ستون و گروه شرکت‌های شاتل که در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ برگزار شد، رضا غلامی، مدیر ارشد فروش راهکارهای سازمانی شاتل هم گفت:

با توجه به خدمات ارزشمندی که هلدینگ هزاردستان در حوزه‌های مختلف ارائه داده است و همینطور مزیت رقابتی که آنها در پلتفرم‌های مختلف داشتند، بهترین راه را در همکاری بلندمدت با شرکت ستون دیدیم. ما در حوزه‌های خدمات مختلف ارتباطی خود مثل خدمات ترانسمیشن، پهنای باند و موضوعات دیگر می‌توانیم با آنها وارد همکاری شویم و ببینیم در چه زمینه‌هایی می‌توانیم از مزیت رقابتی یکدیگر بهره ببریم تا در نهایت بتوانیم برای کاربران ارزش افزوده داشته باشیم.
- رضا غلامی، مدیر ارشد فروش راهکارهای سازمانی شاتل

مدیر ارشد فروش راهکارهای شاتل در آخر اضافه کرد: «ما پیش از این به‌واسطه حضور شرکت‌های دانش‌‌بنیان و ارائه محصولات در این حوزه تجربه‌ی بسیار موفقی داشته‌ایم و امروز می‌توانیم از این تجربه و همکاری تازه با شرکت ستون به‌خوبی بهره ببریم.»

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات