۵۵ درصد سهم بازار اینترنت ثابت متعلق به شرکت مخابرات است

۵۵ درصد سهم بازار اینترنت ثابت متعلق به شرکت مخابرات است

حدود ۵۵ درصد از سهم بازار اینترنت متعلق به شرکت مخابرات بوده و حجم مصرفی اینترنت روزانه‌ی کشور در ۹ ماه ابتدایی سال جاری ۴۵ درصد افزایش یافته است.

سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اعلام کرد ۵۵ درصد سهم بازار و ترافیک باند پهن ثابت در سراسر کشور متعلق به شرکت مخابرات ایران است. به‌گفته‌ی وی، با افزایش رضایت‌مندی و توسعه‌ی خدمات کاربرپسند برای مشتریان، حجم مصرفی اینترنت روزانه‌ی کشور در ۹ ماه ابتدایی سال ۱۳۹۸ به‌میزان ۴۵ درصد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش یافته است. او گفت:

شرکت مخابرات ایران علاوه‌بر تأمین پهنای باند لازم و همکاری با سایر اپراتورها در حوزه‌های ثابت و سیار، حدود ۵۵ درصد از بازار اینترنت باند پهن ثابت را در کشور در اختیار دارد و در تلاش هستیم با افزایش کیفیت خدمات مشتری محور، این سهم بازار را افزایش دهیم.

در استان‌های خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، آذربایجان غربی و اصفهان سهم بازار باند پهن مخابرات با فعالیت‌های انجام شده به بیش از ۷۵ درصد کل سهم بازار بالغ شده است و در مناطق دیگر نیز نسبت به دوره‌های گذشته با افزایش سهم بازار نسبت به میانگین سال گذشته مواجه هستیم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان افزود، این شرکت با تلاش کارکنان در مناطقی که صرفه‌ی اقتصادی چندانی برای مخابرات وجود ندارد، خدمات خود را ارائه می‌دهد. وی همچنین گفت:

این شرکت وظیفه‌ی ملی و مسئولیت اجتماعی خود را بر مبنای خدمت‌رسانی متوازن و یکپارچه در اقصی نقاط کشور به تمام هموطنان تعریف کرده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده