شارژ خودکار به کیف پول اسنپ و آپ اضافه شد

شارژ خودکار به کیف پول اسنپ و آپ اضافه شد

پس از آنکه اسنپ و آسان پرداخت از کیف پول الکترونیک خود رونمایی کردند، حال ویژگی جدیدی با عنوان شارژ خودکار کیف پول راه‌اندازی و به آن اضافه شده است. 

چندی پیش اسنپ و آسان‌پرداخت از کیف پول مشترک خود رونمایی کردند؛ حال اسنپ اعلام کرده که ویژگی جدیدی را برای کیف پولش با عنوان شارژ خودکار اضافه کرده است. با فعالسازی شارژ خودکار کیف پول آپ می‌توانید به‌جای آنکه همیشه کیف پول‌تان را شارژ کنید این وظیفه را به اپلیکیشن آسان‌پرداخت بسپارید. کافی است یکی از حساب‌های بانکی خود را به این کیف پول متصل کنید. برای ثابت نگه داشتن موجودی این کیف پول می‌توانید طی قراردادی (با مشخص کردن بازه زمانی) اجازه برداشت از حساب بانکی‌تان را (با سقف مشخص) صادر کنید.

با فعالسازی سرویس شارژ خودکار کیف پول، پس از درخواست خودرو از اپلیکیشن اسنپ می‌توانید تنها با انتخاب پرداخت از کیف پول، بدون نیاز به وارد کردن رمز دوم و مشخصات کارت بانکی هزینه‌ی سفر خود را پرداخت کنید.

سرویس شارژ خودکار کیف پول شما را به حساب بانکی‌تان متصل می‌کند و امکان مدیریت سقف برداشت و تعیین محدوده زمانی را به کاربر می‌دهد. این سرویس یکی از روش‌های معمول پرداخت در جهان است که اکنون به واسطه‌ی محصول مشترک اسنپ و آپ می‌توانیم برای اولین‌بار در ایران از امکانات آن بهره ببریم و در مدیریت مالی از آن استفاده کنیم.

پیش از این نیز اسنپ و آپ با راه‌اندازی کیف پول مشترک خود پرداخت هزینه غذا، سفر با اسنپ و اسنپ‌بایک در اپلیکیشن اسنپ و شارژ، عوارضی آزادراه و دیگر خدمات را در اپلیکیشن آپ تسهیل کرده بودند.

 

منبع اسنپ

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید