برگزاری مرحله سوم مسابقات برنامه‌نویسی تیم کاپ در کل کشور

برگزاری مرحله سوم مسابقات برنامه‌نویسی تیم کاپ در کل کشور

دانشگاه صنعتی شریف در قالب رویدادهای ماراتن برنامه‌نویسی تلفن‌همراه کشور با همکاری شرکت ارتباط سیار هوشمند امین در حال برگزاری دوره‌ی سوم مسابقات «تیم کاپ» است و شرکت‌کنندگان برای ثبت‌نام و ارسال طرح اولیه‌ی خود، فقط تا ۳۰ مهر فرصت دارند.

تیم کاپ مسابقه‌ی برنامه‌نویسی اندروید با هدف تولید اپلیکیشن در «حوزه‌ی کودک و نوجوان» است و برنامه‌نویسان در هر سطحی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. شرکت‌کنندگان پس از ثبت‌نام و معرفی طرح و ایده‌ی خود و درصورت دریافت تأییدیه هیئت داوران در بازه‌ی زمانی ۳۰ روزه باید طرح اولیه‌ی خود را آماده و ارسال کنند.

نفرات و تیم‌های برتری که هیئت داوران محصول اولیه‌ی آن‌ها را تأیید کند، موفق می‌شوند جایزه‌ی مرحله‌ی اول را دریافت کنند و سپس وارد مرحله‌ی توسعه و تجاری‌سازی محصول اولیه‌ی خود خواهند شد که از جوایز ویژه و بسته‌های حمایتی این مرحله طبق جدول مرتبط بهره‌مند خواهند شد که در بخش جوایز توضیح داده شده است.

مهم‌ترین عوامل ارزیابی، جذابیت طرح، کاربری‌بودن و قابلیت توسعه‌ی آن، تجاری‌سازی و داشتن روش‌های درآمدزایی، اندازه‌ی بازار و معقول‌بودن زمان اجرای آن ازنظر فنی خواهد بود.

برگزارکنندگان این رویداد دانشگاه صنعتی شریف و شرکت ارتباط سیار هوشمند امین هستند. جوایز رویداد در قالب جوایز متعدد نقدی و بسته‌های حمایتی به‌منظور تجاری‌سازی محصول ارائه خواهد شد. برای کسب اطلاعات تکمیلی به وب‌سایت این رویداد به آدرس http://teamcup.ir/ مراجعه کنید.

منبع تیم کاپ
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده