کنفرانس تکنولوژی دیجی کالا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

کنفرانس تکنولوژی دیجی کالا در دانشگاه تهران برگزار می‌شود

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا در تاریخ ۱۵ شهریورماه در تالار علامه امینی کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 کنفرانس دیجی‌کالا نخستین برنامه اختصاصی دیجی‌کالا در زمینه تکنولوژی، مباحث فنی و متن باز (Open Source) است و توسعه دهندگان از سراسر ایران را گردهم می‌آورد.

کنفرانس تکنولوژی دیجی‌کالا، رویدادی یک‌روزه است که در آن امکان آشنایی و تبادل اطلاعات با اعضای تیم فنی دیجی‌کالا مهیا خواهد بود و اعضای تیم تجربیات خود را در ارتباط با پلتفرم جدید دیجی‌کالا، سوپرنوا (SuperNova)، به شرکت‌کنندگان منتقل خواهند کرد. در این کنفرانس چالش‌های ایجاد و تحول محصول در گروه دیجی‌کالا به‌وسیله‌ی زیرساخت‌های متن باز (Open Source) توسط نمایندگان تیم فنی دیجی‌کالا شرح داده می‌شود.

در این کنفرانس، پیشرفت‌های دیجی‌کالا در زمینه‌ی ارائه‌ی خدمات به میلیون‌ها مشتری و ساخت فضای کاری دلپذیر به‌منظور افزایش خلاقیت توسعه‌دهندگان و سایر مباحث مرتبط پوشش داده می‌شود. ۱۴ عضو تیم فنی دیجی‌کالا سخنرانی خواهند داشت و شرکت‌کنندگان می‌توانند سوالات و نکات مدنظر خود را به‌صورت مستقیم با اعضای فنی در میان بگذارند.

علاقه‌مندان جهت شرکت در این کنفرانس تا پایان روز دوازدهم شهریور ۹۷ فرصت دارند تا با تکمیل اطلاعات خود در صفحه ایوند این کنفرانس در اینجا ثبت‌نام کنند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده