شروع همکاری یاس و ZTE؛ گوشی BLADE V6 به زودی وارد بازار می‌شود

سه‌شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴
مطالعه 6 دقیقه
شرکت ZTE امروز به صورت رسمی شرکت یاس را به عنوان وارد کننده و گارانتی محصولات خود اعلام کرد. در این مراسم همچنین اعلام شد که گوشی BLADE V6 به زودی وارد کشور می‌شود. این گوشی در دسته تلفن‌های هوشمند میان رده قرار دارد. همراه زومیت باشید.

شرکت چینی ZTE امروز با یاس نشست خبری مشترکی برگزار کرد تا ضمن اعلام یاس به عنوان گارانتی جدید این شرکت، خبر ورود BLADE V6 را به اطلاع رسانه‌ها و مردم برساند.

در این مراسم ژولیانگ مدیر خاورمیانه و آفریقای ZTE در مورد گوشی جدیدی که به بازار ایران ارائه خواهد شد، توضیح داد که BLADE V6 از طراحی خوبی برخوردار است. ضخامت این گوشی هوشمند ۶.۱ میلی‌متر بوده و از دو دوربین ۱۳ و ۵ مگاپیکسل در پشت و جلو بهره می‌برد. امیدواریم این گوشی در بازار ایران به فروش انبوه برسد.

او افزود طراحی BLADE V6 در آمریکا انجام شده و در این کشور نیز فروش خوبی داشته است. ZTE برای فروش خوب این محصول در ایران روی تبلیغات زیاد و درآمد خوب برای فروشندگان کار خواهند کرد.

مدیرخاورمیان و آفریقای ZTE اعلام کرد:

ژولیانگ ادامه داد:

ژولیانگ بودجه تبلیغات این شرکت در ایران را ۳ میلیون دلار دانست و اعلام کرد ما قصد رقابت با سایر برندهای چینی و غیر چینی بازار موبایل ایران را داریم. از طرفی بازار ایران پتانسیل خوبی برای برندهای چینی دارد و مصرف کنندگان بازار ایران به محصولات چینی عادت خواهند کرد. بازار ایران سالانه ۱۲ میلیون گوشی می‌فروشد و ما امیدواریم در ابتدا ۱ درصد و در آینده ۲ درصد از این بازار را از آن خود کنیم.

ژولیانگ ابراز امیدواری کرد که از نوروز ۹۵ بتوانند در گوشی‌های تلفن همراه همانند مودم‌ها با ایرانسل طرح باندلینگ اجرا کنند.

محمد ریش‌‌پور مدیر فروش شرکت یاس نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت قانونی و ۱۲ ساله یاس در ایران اعلام کرد:

ریش‌پور ادامه داد:

مدیر فروش یاس تصریح کرد:

شاهین محمدی نماینده ZTE در ایران نیز با اشاره به سابقه فعالیت ZTE گفت:

محمدی ادامه داد بر اساس آمارها، گوشی‌های میان رده شرکت‌های چینی بسیار خوب به فروش می‌رسد و در ایران این آمار در شهرستان‌ها بالاتر از تهران است. فعلا مردم علاقه‌ای به خرید پرچمداران چینی ندارند و به همین دلیل ما نیز بر روی آنها تمرکز نداریم.

محمود صفار رئیس شرکت یاس درباره احتمال همکاری یاس با برندهای معتبر دنیا پس از برداشتن تحریم‌ها علیه ایران گفت:

رئیس شرکت یاس به سوال زومیت در مورد قیمت محصول جدید ZTE که قرار است توسط یاس ارائه شود، پاسخ داد:

صفار با بیان اینکه ما خود را نماینده مردم مصرف کننده در برابر تولید کنندگان می‌دانیم افزود:

صفار در پاسخ به سوال خبرنگار زومیت در مورد شرایط گارانتی محصولات ZTE توسط یاس، توضیح داد:

مطالب مشابه

نظرات