کمپین مهربانه برای تهیه کاپشن برای ۴۰۰ کودک نیازمند به کمک کاربران زومیت به موفقیت رسید

سه‌شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۹
مطالعه 3 دقیقه
دیروز در زومیت کمپین تهیه کاپشن برای ۴۰۰ دختر و پسر نیازمند را معرفی کردیم و حالا تنها پس از گذشت ۲۴ ساعت این کمپین موفق به جمع‌آوری سرمایه‌ی لازم برای تهیه کاپشن‌ها شده است. از شما کاربران نیکوکار زومیت سپاسگزاریم و از شما می‌خواهیم با حمایت از کمپین «تهیه‌ی کاپشن و کفش برای کودکان بد سرپرست» مهربانه نیز در این کار خیر مشارکت کنید.
تبلیغات

مهربانه استارتاپی است که برای اولین بار در ایران برای حمایت از موسسه‌های خیریه‌ی رسمی راه‌اندازی شده است. این سیستمِ تامین سرمایه جمعی به گونه‌ای است که پروژه‌ای از سوی یک موسسه خیریه به مهربانه معرفی می‌شود و برای تامین سرمایه مورد نیاز این پروژه، زمان و مبلغ مشخصی، تعیین می‌شود. مجموعه‌ی مهربانه و موسسه‌ی خیریه‌ای که اجرای پروژه را برعهده دارد، هیچ بخش از مبلغ اهدا‌ء شده را برای مخارج خود هزینه نمی‌کنند و تمام بودجه‌ی جمع‌آوری شده صرف موضوع اصلی پروژه می‌شود.

دیروز کمپین تهیه کاپشن برای ۴۰۰ دختر و پسر نیازمند را به شما معرفی کردیم و از کاربران نیکوکار زومیت خواستیم تا در این کار خیر، مهربانه را همراهی کنند. در کمتر از ۲۴ ساعت، این پروژه که ۳۵ درصد سرمایه مورد نیاز خود را جمع‌آوری کرده بود، توانست به ۱۰۰ درصد رسیده و موفق شود. چندی پیش هم در کمپینی که با همراهی شما راه انداختیم توانستیم مایکروسافت را قانع کنیم تا در ویندوز ۱۰ تقویم فارسی را به سیستم عاملش اضافه کند. این نوع ارتباط نزدیک با کاربران و دسترسی به آنها را در کمتر وب‌سایتی شاهد هستیم.

همراهی شما زومیتی‌های عزیز در این کار خیر و خداپسندانه از دو جهت برای ما بسیار مهم است؛ اول این که جامعه‌ی مخاطب زومیت در قبال جامعه‌ی خود احساس مسئولیت می‌کند و هر کسی هر چقدر که در توان دارد در جهت کار خیر و کمک به هم‌میهنش گام برمی‌دارد و دوم اعتمادی است که بین زومیت و کاربرانش وجود دارد.

حال که کمپین تهیه‌ی کاپشن برای کودکان نیازمند به موفقیت رسیده، اگر هنوز هم تمایل دارید تا کار خیر دیگری انجام دهید، می‌توانید در کمپین «تهیه‌ی کاپشن و کفش برای کودکان بد سرپرست» شرکت کرده و این کمپین را هم به موفقیت برسانید.

مبلغ مورد نیاز برای تامین پوشاک گرم برای ۷۰ نفر دانش آموز بدسرپرست روستایی:

  • قیمت هر کاپشن: ۳۵ هزار تومان
  • قیمت هر جفت کفش: ۳۵ هزار تومان
  • اجرت حمل : ۱۰۰ هزار تومان
  • جمع کل : ۵ میلیون تومان

یادمون باشه حتی ۱۰۰۰ تومن هم کمک بسزایی به تکمیل این پروژه می‌کنه. با هم شادی بیافرینیم.

بروزرسانی:

کمپین «تهیه کاپشن و کفش برای کودکان بد سرپرست» هم به لطف شما عزیزان و همه خیرین به موفقیت رسید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات