محتوای حوزه‌ی مهارت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

محتوای حوزه‌ی مهارت در دسترس عموم قرار خواهد گرفت

رسانه تعاملی و پرتال ماتریسی مهارت، امروز با حضور وزیر تعاون و مدیرعامل همراه اول و رئیس آموزش و پرورش با هدف عمومی کردن محتوای حوزه‌ی مهارت رونمایی شدند.

همراه اول و هلدینگ توسعه اعتماد مبین با همکاری شرکت پردیس هوشمند، رسانه تعاملی و پرتال ماتریسی مهارت را با هدف اطلاع‌رسانی و ارتقاء سطح علمی و مهارتی مهارت آموزان و با توجه لزوم ارتباط دائم مهارت آموز با سازمان و دسترسی عمومی به محتوای صوتی و تصویری مرتبط با حوزه مهارت راه‌اندازی کردند.

امروز ۱۳ تیرماه ۱۳۹۶، در مراسمی که با حضور وزیر تعاون و مدیرعامل همراه اول و رئیس آموزش و پرورش برای معرفی دستاوردهای نوین سازمان فنی و حرفه‌ای کشور برگزار شد، از رسانه تعاملی و پرتال ماتریسی مهارت رونمایی شد.

زیرساخت‌های نرم‌افزاری این دو سامانه توسط همراه اول تأمین شده‌ است و علاوه بر این، تأمین فضایی برای استودیو و تجهیز آن برای تولید محتوا، تأمین زیرساخت‌های سخت‌افزاری مانند زیرساخت پردازشی و زیرساخت ذخیره‌سازی، اختصاص حجم ترافیک رایگان برای مهارت آموزان برای دسترسی به محتوا و تأمین هزینه‌های دوره‌های آموزشی مهارت‌های نرم‌افزاری و زبان خارجه ویژه اوقات فراغت تابستان و... از فعالیت‌های همراه اول در این پروژه هستند.

مهارت‌آموزان جهت کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانند به سامانه lms.irantvto.ir مراجعه کنند.

 

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده