نتیجه نظرسنجی: رضایت ۶۸ درصدی کاربران از عملکرد دولت یازدهم در حوزه فناوری

نتیجه نظرسنجی: رضایت ۶۸ درصدی کاربران از عملکرد دولت یازدهم در حوزه فناوری

بیش از دو‌سوم از شرکت‌کنندگان در نظرسنجی زومیت، حداقل از یکی از دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه‌ی فناوری رضایت داشتند.

دولت یازدهم روزهای پایانی از دوره‌ی چهارساله‌ی خود را سپری می‌کند و به‌زودی عرصه را به دولت دوازدهم واگذار خواهد کرد؛ از این رو در نظرسنجی هفته‌ی گذشته از شما همراهان همیشگی زومیت، تصمیم گرفتیم تا نظر شما عزیزان را در مورد مهم‌ترین دستاورد دولت یازدهم در حوزه‌ی ارتباطات و فناوری اطلاعات را جویا شویم.

در نظرسنجی هفته‌ی پایانی خردادماه، در کنار پنج مورد از اصلی‌ترین دستاوردهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، گزینه‌ی ششمی را نیز برای آن دسته از کاربرانی در نظر گرفتیم که از عملکرد دولت ناراضی هستند. در این نظرسنجی بیش از ۵ هزار نفر از کاربران عزیز زومیت (به‌طور دقیق ۵٬۲۳۱ نفر) شرکت کردند.

از میان شرکت‌کنندگان در نظرسنجی هفته‌ی گذشته، ۶۷.۸۳ درصد از کاربران یکی از دستاورهای دولت را به‌عنوان مهم‌ترین آن‌ها انتخاب کردند که از این بین، «افزایش ۲۸۴ درصدی پهنای باند داخلی و ۱۸۷ درصدی پهنای باند خارجی اینترنت» با ۳۰.۶۴ درصد آرا (۱۶۰۳)، مهم‌ترین دستاورد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شد.

از بین شرکت‌کنندگان در نظرسنجی، ۳۲.۱۷ درصد از کاربران زومیت (۱۶۸۳) نفر معتقد هستند که هیچ‌کدام از دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه‌ی فناوری تاثیرنگذار نبوده است و بنابراین از عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رضایتی ندارند.

نظرسنجی زومیت

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده