زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن تلفن هوشمند کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ به صورت هفتگی و در روزهای یک‌شنبه منتشر می‌شود. در ادامه با ۱+۳ برنامه ورزشی، همراه زومیت باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را ازطریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

RunKeeper

RunKeeper، معروف‌ترین اپلیکیشن در نوع خود است: نرم‌افزاری مناسب برای علاقمندان به دو، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری. RunKeeper مسیر‌های حرکت شما را برای آنالیزهای بعدی ثبت می‌کند. اپلیکیشن می‌تواند سرعت شما و میزان کالری سوزانده شده شما را محاسبه کند. این مورد به شما در تعیین مسافت یا برنامه‌ریزی برای کاهش وزن کمک شایانی می‌کند. RunKeeper به شما امکان می‌دهد، فعالیت‌ها و رکوردهای خود را با دوستانتان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

دانلود از فروشگاه آیتونز (۳۰ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (حجم: متفاوت)

Nightingale

اگر در میان فعالیت‌های روزانه، مصرف داروهایتان را فراموش می‌کنید، اپلیکیشن Nightingale برای شما طراحی شده است. Nightingale اپلیکیشنی رایگان است که براساس نسخه تجویز شده برای شما، زمان و میزان دارو را به شما یادآوری می‌کند. اپلیکیشن Nightingale، با دیگر برنامه‌های سلامتی، مانند نرم‌افزارهای ثبت و کنترل فشار خون، همگام (Sync) می‌شود تا اطلاعات سلامت شما را ذخیره کرده یا به اشتراک بگذارد.

زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

دانلود از فروشگاه آیتونز (۰.۲ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (۳۷۳ کیلوبایت)

miCoach

اگر تنها به دویدن علاقه دارید، توصیه ما نرم‌افزار miCoach، محصول شرکت مشهور آدیداس است. به کمک miCoach شما می‌توانید، مسافت طی‌شده، سرعت و زمان فعالیت و میزان کالری سوزانده شده را مشاهده کنید. miCoach علاوه برای امکاناتی که سایر اپلیکیشن‌های مشابه دارند، مجهز به یک مربی صوتی است که به شما در انجام فعالیت‌های کمک می‌کند و به صورت مرتب اطلاعات و آمار مختلفی از عملکرد شما نمایش می‌دهد. در کنار اینها، اپلیکیشن نزدیک به ۴۰۰ ویدئو آموزشی برای تمرین‌های روزانه را دردسترس کاربر قرار می‌دهد. هر چقدر بیشتر فعالیت کنید، miCoach بیشتر به شما نزدیک می‌شود.

زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

دانلود از فروشگاه آیتونز (۳۱ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (۵.۲ مگا‌بایت) | فروشگاه ویندوزفون (۲۱ مگا‌بایت)

اپلیکیشن شما: Any.do

اپلیکیشن‌های تقویمی و ثبت رخداد، دو مشکل اساسی دارند: اول اینکه زشت هستند و دوم کار با آن‌ها سخت است. برای مثال تقویم گوگل با اینکه نسبت به سایر رقبا بهتر است اما برای عرضه یک تجربه کاربری خوب و بی‌نقص ضعیف است. این‌ها چیزهایی هستند وجود Any.do را ضروری می‌کنند.

Any.do اپلیکیشنی زیبا و ساده‌شده برای درج رخداد‌ها و یادآوری کارهای روزانه است، که زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند. توسعه‌دهندگان Any.do علاوه بر زیبایی به تجربه کاربری نیز توجه کرده و اپلیکیشن خود کاربردی و کارآمد طراحی کرده‌اند.

اگر برای مدتی از Any.do استفاده کنید، مطمئن باشید، هیچ چیزی نمی‌تواند جایگزین آن شود.

زوم‌اپ: ورزش و سلامتی

دانلود از فروشگاه آیتونز (۱۵.۲ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (۸.۶ مگا‌بایت) | فروشگاه کروم (افزونه) (۱.۵ مگا‌بایت)

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه کنید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود کرده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را ازطریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با مطرح کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده