زوم‌اپ: ویرایش عکس‌ها

زوم‌اپ: ویرایش عکس‌ها

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن اسمارت‌فونی کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ به صورت هفتگی و در روزهای یک‌شنبه منتشر می‌شود. در ادامه با ۱+۳ بازی، همراه زومیت باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

Fotor

به عنوان یک اپلیکیشن، Fotor همه آنچه را که در یک اپلیکیشن ویرایشگر عکس می‌خواهید، در خود دارد. ابتدا عکس‌ خام را وارد اپلیکیشن Fotor کنید و سپس به کمک ابزارهای گوناگون و بیش از ۶۰ افکت‌ مختلف آن را جذابتر نمایید. Fotor در جایگاه یک اپلیکیشن، می‌تواند ساده و کاربردی بوده و در عین حال با تسلط بر روی آن، برای خلق تصاویر پیچیده ایده‌آل باشد.

زوم‌اپ: ویرایش عکس

Aviary

Aviary یکی از اپلیکیشن‌هایی محسوب می‌شود که بعد از دانلود کردن آن، از خود می‌پرسید چگونه تا به حال بدون این اپلیکیشن عکس‌ها را ویرایش می‌کردم!؟ یک اپلیکیشن‌ فوق‌العاده که بهترین فیلتر‌ها و افکت‌های Photoshop و Sanpseed را در کنار هم آورده است.

Aviary به طور مرتب توسط تیم توسعه‌دهنده‌اش به روز می‌شود. فعالیت مرتب و زیاد تیم توسعه‌دهنده در کنار بازخوردهای کاربران، Aviary را به یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش عکس تبدیل کرده است.

زوم‌اپ: ویرایش عکس

Blur

Blur، اپلیکیشنی برای Bulr کردن است. به کمک این اپلیکیشن، علاوه بر مات‌کردن بخش‌هایی از تصاویر، می‌توانید تصاویر تیلت‌-شیفت جذابی خلق کنید. برای تغییر فوکوس، پنهان کردن بخش‌هایی از تصویر، حرفه‌ای‌تر کردن عکس نهایی و ... به تنها چیزی که نیازمندید، اپلیکیشن Blur است.

زوم‌اپ: ویرایش عکس

اپلیکیشن شما: Talkomotion

نرم افزار تاکوموشن در حقیقت یک نرم‌افزار ضبط صداست که به شکل واکی‌تاکی،  صدای کاربر را ذخیره می‌کند. تاکوموشن در لحظه کلیک‌کردن بر روی دکمه ضبط، مختصات دقیق جغرافیایی، به همراه خطای احتمالی موقعیت و اطلاعات دقیقی از ماهواره‌های رصد شده را ذخیره می‌کند و سپس کاربر با آپلود کردن رکوردهای اطلاعاتی خود، می تواند آن‌ها را مجدد بازیابی نموده و یا در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارد. همچنین کاربران با ورود به وب‌سایت تاکوکوشن می‌توانند اطلاعات ضبط شده توسط سایر کاربران را مشاهده نمایند و به صداهای سایر کاربران و مکان واقعی آن‌ها دسترسی پیدا کنند.

زوم‌اپ: ویرایش عکس

تاکوموشن به گروه‌های مختلفی از افراد می‌تواند کمک کند:

۱- اگر شما فردی جستجوگر در شهر هستید و اطلاعات جالبی از رستوران‌ها و پارک‌ها پیدا می‌کنید می‌توانید زمانی که در آن مکان هستید در مورد آن مکان با صدای خود توضیحاتی بدهید و سپس آن را برای دوستان خود بفرستید و یا برای آرشیو خود نگهداری کنید.

۲- اگر شما به طبیعت می‌روید و نقطه جذابی مانند یک آبشار را پیدا می‌کنید می توانید با تاکوموشن صدای خود را ذخیره نمایید وقتی به منزل برگشتید مکان دقیق آن آبشار را بر روی نقشه پیدا کنید.

۳- اگر شما مایلید در مکانهای خاصی حاضر شوید ولی فرصت نوشتن اطلاعات آنجا را ندارید، کافی است از تاکوموشن برای ضبط صدا و ثبت موقعیت جغرافیایی خود استفاده نمایید.

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه نمایید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود نموده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با مطرح نمایید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده