زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن اسمارت‌فونی کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ به صورت هفتگی و در روزهای یک‌شنبه منتشر می‌شود. در ادامه با ۱+۳ اپلیکیشین، همراه زومیت باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

Battery Doctor

اپلیکیشن Bettery Doctor یکی از شناخته‌‌شده‌ترین اپلیکیشن‌های مدیریت مصرف انرژی در iOS محسوب می‌شود که وب‌سایت‌های معتبر زیادی بررسی آن را منتشر کرده‌اند. این اپلیکیشن به تازگی برای iOS 7 بازطراحی شده و حالا از ظاهر بسیار زیباتری برخوردار است.  Battery Doctor با برخورداری امکانات متعددی، جزئیات دقیق و اطلاعات فراوانی درباره باتری و مصرف انرژی دستگاه در اختیار کاربر قرار می‌دهد.

زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

Easy Battery Saver

Easy Battery Saver، یکی از بهترین اپلیکیشن مدیریت مصرف باتری در اندروید محسوب می‌شود. شاید این اپلیکیشن‌، شباهت‌هایی به سایر اپلیکیشن‌های مشابه داشته باشد اما در نمایش اطلاعات باتری در صفحه اصلی و گزارش دقیقی از مدت زمان باقی‌مانده از عمر باتری واقعا منحصربفرد عمل می‌کند.

یکی از بهترین ویژگی‌های اپلیکیشن، کاربرپسند بودن آن است. همین موارد Easy Battery Saver را به یکی از بهترین اپلیکیشن‌های مدیریت مصرف انرژی در اندروید تبدیل کرده است.

زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

Battery Performance

این اپلیکیشن، یکی از خوش‌ظاهرترین اپلیکیشن‌های باتری در ویندوزفون است که با انبوهی از ویژگی‌های جذاب و کاربردی برای کاربران ویندوزفون عرضه شده است.

زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

تعدادی از ویژگی‌های آخرین نسخه Battery Performance عبارتند از:

  • نرخ مصرف انرژی در هر ساعت
  • نرخ مصرف انرژی در آخرین چرخه
  • گزارش وضعیت باتری برای مقایسه با نمونه‌های مشابه در سایر دستگاه‌ها
  • مدت‌زمان تقریبی مکالمه
  • مدت‌زمان تقریبی وبگردی
  • میانبرهای کاربردی
  • نمایش جزئیات در لاک‌اسکرین
  • برخودار از نمودار و لاگ برای گزارش و تحلیل اطلاعات باتری
  • پشتیبانی از نوتیفیکیشن

اپلیکیشن شما: الکترونیک را قورت بده

اپلیکیشن «الکترونیک را قورت بده» جهت آموزش الکترونیک به زبان ساده همراه با شبیه‌سازی مدارات منطقی توسط جمعی از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته الکترونیک دانشگاه شهید بهشتی تهران نوشته شده است.

در این اپلیکیشن ابتدا مقدمه‌ای بر علم الکترونیک آورده شده و سپس به توضیح قطعات الکترونیکی می‌پردازد. پس از آن انواع مدارات منطقی را با شبیه‌سازی توضیح می‌دهد. شبیه‌سازی به صورتی است که شما با تغییر صفر و یا یک بودن مدارات منطقی خروجی آنها را بررسی می کنید.

هدف از ساخت این برنامه، آموزش اصول اولیه الکترونیک به زبان ساده است که در بعضی مواقع برای درک بهتر آموزش‌ها از شبیه‌سازی‌های ساده استفاده شده است.

زوم‌اپ: مدیریت مصرف انرژی

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه نمایید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود نموده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با مطرح نمایید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده