اپلیکیشن‌هایی برای همه: نرم‌افزارهایی برای کار‌های روزانه

اپلیکیشن‌هایی برای همه: نرم‌افزارهایی برای کار‌های روزانه

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و مورد علاقه، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در ادامه با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌های ضروری و کاربردی آشنا خواهیم شد که برای شما مفید خواهند بود. اگر به تازگی به دنیای تلفن‌های هوشمند وارد شده‌اید، گزینه‌های خوبی در این مجموعه‌ خواهید یافت، اگر هم پیشکسوت‌ هستید، حتماً یک یا دو اپلیکیشن جالب در این مقاله‌ها خواهید یافت.

برای راحتی کار، اپلیکیشن‌ها را بر اساس موضوع دسته‌بندی نموده‌ و در هر مقاله به یکی از موضوعات خواهیم پرداخت. پیشتر در چهار مقاله‌ تحت عناوین «اپلیکیشن‌هایی برای همه: خبرخوان‌ها»، «اپلیکیشن‌هایی برای همه: ویرایشگر تصاویر»، «اپلیکیشن‌هایی برای همه: ابزارهای کاربردی» و و «اپلیکیشن‌هایی برای همه: نرم‌افزارهای کاربردی» به ۲۰ اپلیکیشن مختلف اشاره شد. در این قسمت، با اپلیکیشن‌های مناسب برای کارهای روزانه (Lifestyle) آشنا خواهیم شد.

Runkeeper

Runkeeper-02Runkeeper-01

اگر می‌خواهید پیاده‌روی، دویدن، اسکیت‌سواری و دوچرخه‌سواری خود را به کمک یک فناوری پیشرفته کنترل و ارزیابی کنید، Runkeeper یکی از بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. این اپلیکیشن چیزی فراتر از یک شمارنده ساده و محاسبه‌گر مسافت طی‌شده یا کالری مصرف شده است. از Runkeeper می‌توان برای دنبال کردن هدف‌های مختلفی مثل کنترل وزن یا رژیم استفاده کرد. تمرین‌های تعریف شده درون اپلیکیشن‌ به شما کمک می‌کند تا به اهداف از پیش‌ تعیین شده خود برسید.

Kindle

Kindle-02Kindle-01

هنگام جستجو برای یافتن بهترین اپلیکیشن ارائه دهنده کتاب‌های الکترونیکی، همه مسیر‌ها به یک مقصد ختم می‌شوند: اپلیکیشن کیندل آمازون. یکی از بهترین ویژگی‌های کیندل که آن را از رقبایی همچون iBook و Google Book متمایز می‌کند، در دسترس بودن آن در همه پلت‌فرم‌ها است. به این ترتیب بدون توجه به سیستم‌عامل دستگاه، کافی است به حساب‌کاربری خود وارد شوید تا همه کتاب‌هایتان را ببیند.

Pocket Weather Australia

PWA-02PWA-01

معمولا پیش‌بینی‌های هواشناسی قطعیت و قابلیت اطمینان کمی دارند. اما از زمانی که اپلیکیشن پیش‌بینی آب‌ و هوای Pocket Weather Australia، اطلاعات خود را به طور مستقیم از اداره هواشناسی استرالیا می‌گیرد، پیش‌بینی‌های درستی را ارائه می‌دهد. این اپلیکیشن در کنار نمایش آب‌ و هوای مناطق مختلف جهان به طور خاص اطلاعات آب‌ و هوایی تمام بخش‌های استرالیا را نیز در خود دارد. Pocket Weather Australia علاوه بر نمایش نوتیفیکشن در زمان وقوع رخدادهای آب و هوایی جدی، در نسخه اندرویدی خود ۳ ویجت برای صفحه‌اصلی و یک ویجت لاک اسکرین نیز دارد.

Zeebox AU

Zeebox-02Zeebox-01

زی‌باکس، اپلیکیشنی شبیه به شبکه‌های اجتماعی است که همانند جدول‌ بخش برنامه‌های تلویزیونی، جذابترین برنامه‌ها تلویزیونی در  حال بخش را به کاربر نمایش می‌دهد. اگر با حساب کاربری خود به Zeebox AU وارد شوید، می‌توانید با دوستان خود به گفتگو پرداخته و درباره برنامه‌های تلویزیونی تبادل نظر داشته باشید.

Jamie's Recipes

JR-02JR-01

مواد خوراکی آشپزخانه خود را تعیین خود کنید تا سرآشپز معروف، جیمز اولیور، از طریق اپلیکیشن خود به شما در تهیه یک وعده غذایی فوق‌العاده کمک کند. به کمک راهنما‌های گام به گام و آموزش‌های این اپلیکیشن به یک آشپز ماهر تبدیل خواهید شد. Jamie's Recipes  شامل ۱۰ بخش مختلف است که دستورالعمل مختلفی در آن قرار دارد. علاوه بر این در صورت تمایل، قادر به خریداری بخش‌های دیگری همچون، غذا‌های بیست دقیقه‌ای یا تهیه یک صبحانه فوق‌العاده نیز هستید.

امیدواریم این اپلیکیشن‌ها برای شما مفید باشند. تجربه کاربری خود را درباره این اپلیکیشن‌ها با دوستانتان به اشتراک بگذارید. آیا اپلیکیشن‌های مشابه دیگری می‌شناسید؟

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده