گوگل یکی دیگر از اپلیکیشن‌هایش را تعطیل می‌کند؛ این بار نوبت Stack است

پنج‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۳ - ۱۹:۴۵
مطالعه 1 دقیقه
لوگو اپلیکیشن گوگل Stack
گوگل اپلیکیشن مدیریت اسناد Stack را به‌زودی برای همیشه تعطیل می‌کند.
تبلیغات

گوگل پس از تعطیل کردن تعدادی از اپلیکیشن‌هایش از جمله گوگل پادکست، حالا اپلیکیشن دیگری با نام کامل Stack: PDF Scanner by Google Area 120 را تعطیل می‌کند. این اپلیکیشن برای سازمان‌دهی، مدیریت و اسکن فایل‌های PDF کاربرد داشت.

اپلیکیشن Stack بخشی از پروژه‌ی Area 120 گوگل بود که شامل چند اپلیکیشن موفق از جمله جیمیل و نیوز می‌شد. پروژه‌های توسعه‌یافته توسط Area 120 در صورتی که نتوانند انتظارات عملکرد یا معیارهای پذیرش از سوی کاربر را برآورده کنند، تعطیل می‌شوند.

گوگل در بیانیه‌اش می‌گوید پشتیبانی از اپلیکیشن Stack را از ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) پایان می‌دهد و اعلام کرد تمام قابلیت‌های Stack به گوگل درایو منتقل شده است.

حالت عکس‌برداری خودکار در گوگل درایو می‌تواند عکاسی از اسناد را راحت‌تر کند و پس از آن پیش‌نمایشی از تصاویر به‌همراه ابزارهایی برای برش، چرخش و فیلتر عکس‌ها، با قابلیت افزودن صفحات بیشتر به فایل PDF ارائه می‌دهد. گوگل درایو از یادگیری ماشینی برای پیشنهاد عناوین مرتبط استفاده می‌کند.

گوگل می‌گوید کاربران Stack می‌توانند به‌کمک گزینه‌ی Export all document to Drive در بخش تنظیمات اپلیکیشن، همه‌ی اسناد ذخیره‌شده را به یک پوشه سبز رنگ با عنوان Stack در گوگل درایو منتقل کنند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات