پین‌کردن ۲ کانال احتمالا در نسخه اندروید واتساپ امکان‌پذیر می‌شود

سه‌شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
لوگو واتساپ روی گوشی اندرویدی در دست کاربر
واتساپ با انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای کاربران نسخه‌ی بتا ویژگی جذاب و کاربردی را برای کانال‌ها معرفی کرد.
تبلیغات

واتساپ در حال انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه‌ی بتای اندروید است که به کاربران امکان می‌دهد تا دو کانال را هم‌زمان پین کنند. در‌حال‌حاضر، این قابلیت کاربردی در مرحله‌ی آزمایش است. انتشار این قابلیت در آینده‌ی نزدیک برای عموم کاربران محتمل است.

قابلیت جدید در نسخه‌ی بتای ۲٫۲۴٫۱۳٫۳ اندروید واتساپ در حال آزمایش است. هدف از این قابلیت، تعاملی‌تر و آسان‌تر کردن استفاده از بخش کانال‌ها برای کاربران برنامه است.

قابلیت پین کردن پیام ها در نسخه بتا واتساپ

کاربران می‌توانند دو مورد از کانال‌های دلخواه خود را در بخش به‌روزرسانی‌ها (زیر دسته‌بندی کانال‌ها) در بالا پین کنند. تنها کاری که باید انجام دهید، این است کانالی که می‌خواهید پین کنید، انتخاب کنید. سپس پیغامی مبنی‌بر «شما فقط می‌توانید تا ۲ کانال را پین کنید» را مشاهده خواهید کرد.

پس از پین‌کردن یک کانال، تا زمانی‌که تنظیمات را تغییر ندهید، کانال در بالای فهرست کانال‌ها باقی می‌ماند. این ویژگی بسیار مفید است؛ زیرا بدون نیاز به اسکرول در کل فهرست و اتلاف وقت، به‌راحتی به کانال‌های دلخواهتان دسترسی پیدا خواهید کرد.

در‌حال‌حاضر، واتساپ این قابلیت را ازطریق برنامه‌ی Google Play Beta برای تعداد محدودی از تست‌کنندگان بتا روی دستگاه‌های اندرویدی عرضه می‌کند. سایر کاربران این قابلیت جدید را در به‌روزرسانی پایدار در آینده دریافت خواهند کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات