زوم‌اَپ: ثبت و یادآوری تاریخ تولدها با اپلیکیشن Birthday

زوم‌اَپ: ثبت و یادآوری تاریخ تولدها با اپلیکیشن Birthday

Birthdays اپلیکیشنی فوق‌العاده برای اندروید است که به کمک آن می‌توانید تاریخ تولد دوستان و آشنایان خود را در آن ثبت کرده و از امکانات بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید. با زوم‌اپ همراه باشید.

مطمئنا در زندگی هر کدام از ما افرادی هستند که برایمان اهمیت بسیار بالایی دارند و یکی از راه‌های نشان دادن این اهمیت، به خاطر داشتن روز تولد آن‌ها و تبریک گفتن است که با توجه به مشغله‌های فکری و دغدغه‌های ذهنی که اکثر افراد به آن دچار هستند، گاهی به طور کامل این تاریخ‌ها را فراموش می‌کنیم. اپلیکیشن‌های زیادی برای ثبت تاریخ تولد افراد و یادآوری آن‌ها ساخته و منتشر شده‌ اما در این بین Birthdays یکی از کامل‌ترین اپلیکیشن‌ها در این زمینه است و با امکاناتی که در اختیارتان قرار می‌دهد، یکی از ایده‌آل‌ترین انتخاب‌ها را در این بخش به وجود آورده است. در اپلیکیشن Birthdays می‌توانید تاریخ تولد افراد مد نظرتان را به صورت دستی، یا به صورت خودکار از اکانت فیسبوک آن‌ها وارد اپلیکیشن کنید و به محض نزدیک شدن به روز تولد، به صورت نوتیفیکیشن از این سالروز با خبر شوید.

birthday2

در تنظیمات برنامه می‌توانید مشخص کنید که عملیات یادآوری، دقیقا در تاریخ ثبت شده انجام پذیرد یا یک روز قبل، که با توجه به نیاز زمانی برای خرید هدیه، بهترین حالت تنظیم یاداوری برای یک روز قبل از تاریخ ثبت شده است که فرصت کافی برای انجام کارهای مورد نیاز را نیز داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی‌های فوق‌العاده این اپلیکیشن نیز، امکان ارسال خودکار پیامک تبریک (که متن آن توسط شما ثبت می‌شود) به افراد است. با کمک این امکان نه تنها از تاریخ تولد دوستان خود آگاه خواهید شد، بلکه به صورت خودکار پیامک تبریک نیز برای آن‌ها ارسال کرده‌اید که این امر، احتمال فراموشی تبریک گفتن را به صفر می‌رساند. تاریخ‌های ثبت شده در این اپلیکیشن می‌تواند بر اساس تقویم‌هایHebrew, Islamic, Buddhist (Thai), Coptic and Ethiopic (قمری) باشد. برای دانلود از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود از بازار
دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید