زوم‌ گیم: از ماجراجویی دریایی Deep Loot تا نقش آفرینی Angry Birds Epic

زوم‌ گیم: از ماجراجویی دریایی Deep Loot تا نقش آفرینی Angry Birds Epic

اگر فرصت مطالعه همه مطالب بخش معرفی بازی موبایل در زومجی را نداشته‌اید و جزو آن دسته کاربرانی هستید که به بازی‌های موبایل اهمیت می‌دهید، در این بخش با سه بازی معرفی شده در زومجی آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

در این مقاله قصد داریم سه بازی جذاب موبایل را به شما معرفی کنیم.

angry birds epic

Angry Birds Epic

Epic نهمین قسمت از سری محبوب و دوست‌داشتنی Angry Birds است که برخلاف گذشته، این بار توسط یک شرکت دیگر به نام چیمرا اینترتینمت و تحت نظارت و نشر راویو ساخته شده است. اینطور که معلوم است، راویو قصد ندارد حالا حالاها دست از سر این پرندگان بازیگوش و عصبانی بردارد و از هر ایده و سبکی کمک می‌گیرد تا فرمول خود را تازه و پر‌فروش نگه دارد. با اینکه بعضی وقت‌ها، دیدن اسم Angry Birds هم مارا خسته می‌کند، اما این بازی که قصد معرفی آن را داریم، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

معرفی کامل بازی در زومجی دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از ویندوز مارکت | دانلود از کافه بازار

Deep Loot

Deep Loot

شاید وقتی اسم گنج و یافتن آن در بازی‌های ویدئویی می‌آید همه یاد ایندیانا جونز و سری آنچارتد بیافتند اما امروز ما قصد نداریم یک بازی موبایل از سری آنچارتد را معرفی کنیم! بازی که امروز معرفی می‌کنیم یک بازی سرگرم‌کننده، دوست‌داشتنی و زیبا است که با گرافیک پیکسلی خود و موسیقی زیبایش بدون شک شما را تا مدت‌ها مجذوب خود خواهد کرد.

معرفی کامل بازی در زومجیدانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی

Pako

 Pako- Car Chase

یک پارکینگ، یک اتومبیل و شمایی که هدایت آن را بر عهده دارید به همراه تعداد زیادی اتومبیل پلیس که ما را یاد پلیس‌های بازی معروف درایور می‌اندازند، کلیت بازی را در اولین مرحله تشکیل می‌دهند. وظیفه‌ی شما فقط و فقط هدایت این اتومبیل است که ترمزی هم ندارد و نباید بگذارید حتی کوچک‌ترین برخوردی با موانع سر راه یا پلیس‌ها داشته باشد.

معرفی کامل بازی در زومجیدانلود از استور ویندوزفون | دانلود از آیتونز | دانلود از گوگل‌پلی

اگر به رویدادهای مرتبط با بازی علاقمند هستید به زومجی سر بزنید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید