اندروید آبنبات چوبی برای جی 3 ال‌جی منتشر شد

اندروید آبنبات چوبی برای جی 3 ال‌جی منتشر شد

اوایل همین ماه آخرین نسخه اصلی اندروید در کره جنوبی برای پرچم‌دار ال‌جی یعنی جی ۳ در دسترس قرار گرفت. از همان زمان بروزرسانی جی ۳ به اندروید آبنبات چوبی در کشور‌های مختلف در حال گسترش بوده تا بالاخره به خاورمیانه و حالا به ایران رسیده است. 

اندروید ۵ چند ماه پیش توسط گوگل معرفی و منتشر شد. این نسخه‌ از اندروید حاوی ویژگی‌ها و امکانات جدید، ظاهری تازه با بهره‌گیری از زبان طراحی متریال، همچنین بهبود سرعت عملکرد به واسطه ران‌تایم جدید Android ART و رفع مشکلات نسخه‌های قبلی این سیستم عامل است. برای آشنایی با کلیه‌ی تغییرات ایجاد شده در اندروید ۵ مقاله‌ی «بررسی اندروید 5 آبنبات چوبی» را مطالعه کنید.

g3-android5

بروزرسانی اندروید ۵ برای جی ۳ از هم‌اکنون برای کاربران ایرانی به وسیله نرم‌افزار LG PC Suite قابل دانلود و نصب است. انتظار می‌رود تا چند مدت دیگر این بسته‌ی بروز رسانی از طریق OTA نیز قابل دانلود باشد. اما اگر قصد دارید هم‌اکنون اندروید ۵ را بر روی دستگاه جی ۳ خود نصب کنید، کافی است تا نرم‌افزار PC Suite ال‌جی را از اینجا دانلود و نصب کنید و پس از تهیه‌ی نسخه پشتیبان از دستگاه خود، جی ۳ را به اندروید ۵ بروزرسانی کنید.

پس از ارائه کامل این بروزرسانی برای جی ۳، ال‌جی تمرکز خود را برای آماده کردن اندروید ۵ مخصوص جی ۲ قرار خواهد داد تا این دستگاه را نیز به آخرین نسخه اندروید بروزرسانی کند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید