5 نرم افزار هفته برای اندروید: از دستیار ورزشی تا بازی شطرنج

5 نرم افزار هفته برای اندروید: از دستیار ورزشی تا بازی شطرنج

این هفته نیز همچون هفته گذشته، 5 نرم افزار دیگر اندرویدی را برایتان معرفی می کنیم. نرم افزارهای این هفته به شما کمک می کنند تا در هنگام ورزش اطلاعات کاملی از فعالیت خود بدست آورید، گزارش آب و هوا را به بهترین شکل مشاهده کنید، بدون باز کردن صفحه فیس بوک با دوستان خود چت کنید و در نهایت لینک دانلود دو بازی جذاب اندرویدی را برایتان قرار داده ایم.

نرم افزار Endomondo Sports Track Pro برای اندروید 1.6 به بالا

endomondoبا این نرم افزار می توانید در هنگام ورزش اطلاعات مربوط به میزان کالری، مسافت طی شده، سرعت در حال حرکت و اطلاعات مفید دیگر اینچنینی را بدست آورید.

این نرم افزار تنظیمات مختلفی براساس رشته های گوناگون ورزشی از دومیدانی، دوچرخه سواری تا اسکی در اختیار کاربر قرار می دهد. در زمان استفاده از نرم افزار می توانید تحت شرایط مختلف موزیک های متفاوتی را نیز پخش کنید. در نهایت می توانید رکوردهای ثبت شده خود را نیز با دوستان خود در فیس بوک به اشتراک بگذارید.

نرم افزار آب و هوا AccuWeather Platinum برای اندروید 2.2 به بالا

AccuWeather-PlatinumAccuWeather معروف ترین نرم افزار آب و هوا برای ابزارهای موبایل است. نسخه غیررایگان این نرم افزار امکانات بسیار متنوعی دارد و نحوه گزارش وضعیت آب و هوا در آن نیز بسیار زیباتر از نسخه رایگان است.

این نرم افزار به خوبی با نقشه گوگل ارتباط برقرار می کند و وضعیت آب و هوا را نیز در قسمت Notification Bar به شما گزارش می دهد.

مسنجر Facebook برای اندروید 2.2 به بالا

fb_imدیروز مسنجر جدید فیس بوک برای ویندوز 7 را اعلام کردیم این نرم افزار برای ابزارهای اندرویدی نیز منتشر شده است. به کمک مسنجر فیس بوک می توانید سریعتر و ساده تر با دوستان خود چت کنید و یا فید وقایع مرتبط با آنها را دنبال نمایید.

این نرم افزار برای آیفون و بلک بری نیز منتشر شده است. از جمله امکانات Facebook Messanger می توان به: قابلیت چت کردن با دوستان، مشاهده اطلاع رسانی ها، اضافه کردن موقعیت و عکس به پیغام و تهیه گروه برای مکالمه چند نفره اشاره کرد.

  • مسنجر فیس بوک را از 1Mobile دریافت کنید.

بازی Where's my Water برای اندروید 2.1 به بالا

whereismywaterWhere's my Water یک بازی معمایی برپایه فیزیک می باشد که دارای گرافیک جذاب و دوست داشتنی است. برای اینکه در این بازی موفق باشید باید از هوش و ذکاوت خود نهایت استفاده را ببرید.

کارکتر این بازی اعتیاد آور آنقدر جذاب است که شما را وادار می کند وقت زیادی را برای رساندن آب به حمامش صرف کنید.

  • نسخه مجانی این بازی را با حجم 23MB از 1Mobile دانلود کنید.

بازی شطرنچ Chess Free برای اندروید 1.5 به بالا

chess_freeChess Free پرطرفدارترین بازی شطرنج اندروید است. این بازی از میان 30 بازی شطرنجی که برای اندروید منتشر شده از همه بیشتر دانلود شده و رتبه بالاتری نیز دارد.

Chess Free دارای 10 سطح مختلف از مبتدی تا پیشرفته است. هوش مصنوعی آن نیز Treebeard Chess می باشد که MSN نیز از آن استفاده می کند. این هوش مصنوعی کاملا شبیه به انسان بازی می کند.

  • بازی Chess Free را از 1Mobile دانلود کنید.

تهیه شده توسط زومیت

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده