اپلیکیشن AB Call & Voice Recorder: ضبط صدا و تماس در اندروید - زوم اپ

اپلیکیشن AB Call & Voice Recorder: ضبط صدا و تماس در اندروید - زوم اپ

AB Call & Voice Recorder اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید به ضبط صدا و حتی تماس‌های دریافتی بپردازید.

ضبط کردن صدا بیشتر از آنچه تصورش را کنید می‌تواند کاربردی و حتی ضروری باشد. شرایط بسیاری ممکن است پیش بیاید که نیاز به ضبط کردن صدا داشته باشید. این موضوع و اهمیت وجود یک رکوردر استاندارد شاید برای دانشجویان و افرادی که کارهای موسیقی و ترانه سرایی انجام می‌دهند بیشتر قابل درک باشد. برای مثال یک شعر ناب، یا یک ملودی دلنشین می‌تواند در هر ساعتی از روز و در هر مکانی به ذهن شما برسد و اگر اقدام به ثبت آن نکنید، ممکن است چند ساعت بعد به طور کامل از ذهن شما پاک شده باشد. یا بارها پیش آمده است که هنگام خوانده شدن جزوه توسط استاد، از نوشتن آن عقب بیفتید. در این مواقع نصب بودن یک رکوردر در گوشی می‌تواند یک بار برای همیشه به این مشکل پایان دهد. AB Call & Voice Recorder یکی از این رکوردرهای حرفه‌ای در زمینه‌ی ضبط صدا است که با ارائه‌ی تنظیماتی بسیار دقیق و قابلیت ضبط صدا با کیفیت بسیار بالا، شما را از دیگر رکوردرهای صدا بی‌نیاز خواهد کرد.

 

نکته‌ی متفاوتی که در رابطه با AB Call & Voice Recorder وجود دارد امکان ضبط صدای تماس‌ها است به طوری که علاوه بر آنکه این اپلیکیشن نقش یک رکوردر را برای شما ایفا خواهد کرد می‌تواند تماس‌های خروجی و ورودی شما را نیز ضبط کند. به این نرتیب می‌توانید با نصب همین یک برنامه خود را از نصب جداگانه‌ی دو برنامه برای ضبط صدا و ضبط تماس بی‌نیاز کنید. جالب است بدانید که AB Call & Voice Recorder این امکانات را به طور رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد و می‌توانید با دانلود و نصب آن، نیازهای خود در رابطه با ضبط صدا و ضبط تماس را برطرف کنید. AB Call & Voice Recorder دارای بیش از ۱۰ پوسته‌ی رنگارنگ است که می‌توانید بنا بر سلیقه‌ی خود هر کدام را که مایل بودید برای محیط برنامه انتخاب کنید. این اپلیکیشن نزدیک به ۵۰ هزار بار در پلی‌استور گوگل دانلود شده است و برای اجرا به اندروید ۴.۱ نیاز خواهد داشت. برای دانلود می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی ها

  • ضبط صدا از میکرفون گوشی
  • ضبط صدای تماس های ورودی و خروجی
دانلود اپلیکیشن

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید