۱۰ اپلیکیشن برتر iOS برای ویرایش عکس ها و تصاویر (بخش دوم) - زوم‌اپ

۱۰ اپلیکیشن برتر iOS برای ویرایش عکس ها و تصاویر (بخش دوم) - زوم‌اپ

ویرایش تصاویر یکی از محبوب‌ترین کارهایی است که در بخش عکاسی توسط گوشی‌های موبایل انجام می‌شود. در این مقاله با ۱۰ اپلیکیشن حرفه‌ای در این زمینه آشنا خواهید شد. با زوم‌اپ همراه باشید.

با حرفه‌ای شدن دوربین‌های موبایل شاهد استقبال بی‌سابقه‌ی کاربران از عکس‌برداری بودیم. طبیعتا ثبت یک عکس ساده برای یک عکاس حرفه‌ای کافی نخواهد بود از همین رو به ابزارها و اپلیکیشن‌های حرفه‌ای‌تری برای ثبت عکس نیاز خواهد داشت. در ادامه با ۱۰ اپلیکیشن برتر آیفون که برخی از آن‌ها دارای نسخه اندرویدی نیز هستند آشنا خواهید شد.

Adobe Photoshop Mix - رایگان

Adobe Photoshop Mix یکی از اپلیکیشن‌های همه فن حریف در ویرایش تصاویر است اما موضوعی که آن را با همتایان خود متفاوت کرده است پشتیبانی از لایه‌های جداگانه در ادیت است. Adobe Photoshop Mix نسخه‌ی ساده شده‌ی فتوشاپ کامپیوتر است اما با این حال به شما اجازه خواهد داد تا بر وضوح لایه‌ها یا ترکیب آن‌ها مدیریت داشته باشید.

نسخه اندروید | نسخه آیفون

Handy Photo - با قیمت $۴.۴۹

اپلیکیشن Handy Photo دارای ابزارهای مختلفی در زمینه‌ی ویرایش عکس‌ها است اما چیزی که این برنامه را بسیار خاص و جذاب کرده است وجود ابزاری فوق‌العاده با نام Magic Crop است. توسط این ویژگی جذاب همانطور که در تصویر بالا نیز قابل مشاهده است می‌توانید طول و عرض عکس‌های خود را افزایش دهید و در مقابل به جای آنکه این بخش اضافه شده رنگ سفید یا سیاه داشته باشد، از زمینه‌ی فعلی عکس شما استفاده می‌کند و ترکیبی را در بخش اضافه به وجود می‌آورد که به طور کامل با زمینه‌ی عکس سازگار بوده و نشانه‌ای از اضافه شدن آن نمایان نخواهد بود. البته درست انجام شدن این امر به زمینه‌ی عکس شما نیز بستگی خواهد داشت و ممکن است در تمام مواقع نتیجه‌ی مساعدی را مشاهده نکنید.

نسخه اندروید | نسخه آیفون

Waterlogue - با قیمت $۵.۹۹

Waterlogue اپلیکیشنی برای تبدیل عکس‌های شما به نقاشی‌های آب رنگ است که این امر را نیز به صورت کاملا طبیعی و تحسین برانگیز به انجام می‌رساند به طوری که نتیجه‌ی خروجی بسیار دلنشین و جذاب خواهد بود. چندین حالت مختلف برای تبدیل در Waterlogue وجود دارد که می‌توانید مطابق با عکس و سلیقه‌ی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

نسخه آیفون | نسخه ویندوزموبایل

A Color Story - رایگان

همانند Snapseed، اپلیکیشن A Color Story نیز دارای پایه‌ای‌ترین ابزارهای مورد نیاز برای افزایش جذابیت عکس‌های شما خواهد بود. اگر قصد مقایسه‌ی Snapseed و A Color Story را در زیباسازی تصاویر داشته باشید اپلیکیشن A Color Story با دارا بودن فیلترهای جذاب و زیبایی که می‌توانید آن‌ها را به عکس‌های خود اضافه کنید و تصاویر فانتزی جذاب‌تری بسازید برتری نسبی به Snapseed خواهد داشت. بدیهی است که A Color Story اپلیکیشنی که نصب بودن آن در گوشی اجباری باشد محسوب نمی‌شود اما با این حال وجود آن در گوشی خالی از لطف نیز نخواهد بود.

نسخه آیفون

Retype - با قیمت $۴.۴۹

اپلیکیشن جذاب Retype نیز که به عنوان آخرین برنامه در این لیست به شما معرفی می‌شود وظیفه‌ی اضافه کردن نوشته به عکس‌های شما را خواهد داشت. تعداد بسیاری فونت انگلیسی آماده در برنامه وجود دارد و می‌توانید کلمه یا متون مورد نظر خود را در حالت‌های بسیار مختلف و جذابی روی عکس‌ها اضافه کنید.

نسخه آیفون

منبع buzzfeed
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده