آگاهی از نتایج زنده فوتبال با LiveScore - زوم‌اپ

آگاهی از نتایج زنده فوتبال با LiveScore - زوم‌اپ

نتایج زنده‌ی مسابقات فوتبال یکی از مهم‌ترین نیازهای افراد علاقه‌مند به ورزش است که LiveScore این امکان را همراه با نمایش جدول لیگ‌های دنیا مهیا می‌کند. با زوم‌اپ همراه باشید.

بارها پیش آمده است که بنا به دلایل مختلف، قادر به پیگیری مسابقات فوتبال مورد نظرمان نبوده‌ایم و از دوستان و اخبار تلویزیونی، پیگیر نتیجه‌ی همزمان بازی شده‌ایم. به لطف ابزارهای آنلاینی که این روزها کارکرد آن‌ها در میان کاربران به درستی جا افتاده است، می‌توانیم از طریق وب سایت‌های مختلفی به این نتایج که به طور نامحدود تمام لیگ‌های مهم را در بر می‌گیرند دسترسی داشته باشیم. LiveScore اپلیکیشنی برای گوشی‌های موبایل است که دسترسی به این نتایج آنلاین را حتی برای لیگ ایران ممکن کرده است و با جمع آوری تمام آن‌ها در یک اپلیکیشن موبایلی، همیشه و همه جا در سریع‌ترین زمان ممکن ما را قادر به آگاهی از نتایج مسابقات در حال انجام می‌سازد.

علاوه بر اعلام نتایج مسابقات در حال انجام، شما می‌توانید به برنامه‌ی هفتگی لیگ‌ها و بازی‌های پیش رو نیز دسترسی داشته باشید و با بوکمارک کردن مسابقاتی که برایتان مهم هستند، دسترسی ساده‌تری به آن‌ها و اخبار مربوطه داشته باشید. این برنامه شما را از زمان دقیق آغاز مسابقات با خبر می‌کند و توسط قابلیت آگاه سازی آن نیز می‌توانید با خیال راحت به انجام کارهای روزمره بپردازید چراکه به محض رد و بدل شدن گلی در جریان بازی، این اپلیکیشن شما را از این موضوع باخبر خواهد کرد. نمایش اطلاعات جانبی قبل از شروع بازی همچون ترکیب تیم‌ها و همچنین وجود ویدئوهای زنده از صحنه‌های مهم بازی‌ها، از دیگر ویژگی‌های این اپلیکیشن به حساب می‌آیند. برای دانلود می‌توانید از لینک‌ زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • نمایش نتایج زنده ی لیگ های دنیا از جمله ایران
  • نمایش جدول امتیازی لیگ ها
  • نمایش برنامه ی بازی های آینده

نکات منفی

  • رابط کاربری نه چندان جذاب
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده