زوم‌اپ: Wunderlist، مدیریت انجام کارها در محیطی زیبا

زوم‌اپ: Wunderlist، مدیریت انجام کارها در محیطی زیبا

Wunderlist را می‌توان بهترین و زیباترین اپلیکیشن مدیریت کارهای روزانه دانست. این اپلیکیشن را می‌توان بر روی دستگاه‌های مبتنی بر iOS، اندروید و ویندوز نصب و با آن کار کرد. در زوم‌اپ امروز قصد داریم این اپلیکیشن را به شما عزیزان معرفی نموده و شما را با قابلیت‌های آن آشنا سازیم.

زیبایی واندرلیست در سادگی آن معنی می‌شود. این اپلیکیشن توانایی همگام سازی اطلاعات شما در بسیاری از پلتفرم‌های رایج جهان مانند ویندوز، اندروید و iOS و به طور کلی تمامی سیستم‌های عامل با استفاده از مرورگر را دارد.

برای شروع کار، پس از ورود به صفحه‌ی اصلی اپلیکیشن بر روی لیست کشویی سمت چپ تپ کنید تا لیست‌های کاری پیش‌فرض نمایان شوند. اگر با استفاده از تبلت با این اپلیکیشن کار می‌کنید نیازی به انتخاب لیست کشویی نیست چرا که این لیست در قسمت چپ نمایان است.

به طور پیش‌فرض چندین لیست در این‌جا وجود دارند که واندرلیست پس از اضافه شدن هر آیتم کاری به طور هوشمند تشخیص می‌دهد که این مورد جزو کدام دسته است. البته با توجه به اینکه ما عموماً به زبان پارسی نگارش می‌کنیم، بهتر است لیست‌های انجام وظایف جدیدی را با استفاده از گزینه انتهایی، یعنی Add a list ایجاد نماییم.

پس از آن‌که لیست جدیدی را ایجاد نمودید، می‌توانید کارها و وظایف خود را به آن اضافه کنید. می‌توان وظایف را با استفاده از ستاره، تعیین بازه‌ی زمانی و هشدارهای مبتنی بر پیام‌های سیستمی یا ایمیل اولویت‌بندی کرد. هنگامی که یک وظیفه را ایجاد نمودید، می‌توانید با انتخاب آن، توضیحات و احیاناً فایل‌های کاری مرتبط را در بخش Notes و Add a file اضافه نمایید.

قابلیت جدیدی به نام کارهای فرعی (Subtasks) اخیراً به واندرلیست اضافه شده که می‌توان با استفاده از آن کارهای مرتبط را به وظایف اصلی مرتبط کرد. هر چند این ویژگی باعث نمی‌شود تا این اپلیکیشن به عنوان قدرتمندترین اپلیکیشن مدیریت پروژه شناخته شود، اما کارایی آن را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

دانلود از اپ استور اپل

قابلیت همگام‌سازی در واندرلیست به این معنی است که می‌توان تمامی اطلاعات و وظایف را در تمامی دستگاه‌های مورد استفاده در دسترس داشت. این بدان معنی است که تمامی لیست‌ها و وظایف کاری در گوشی، تبلت و کامپیوتر شما در دسترس هستند و از طریق حساب کاربری رایگان شما در سرویس کلود واندرلیست به صورت همزمان نمایش داده می‌شوند. برای استفاده از واندرلیست تحت وب به این آدرس مراجعه کنید. می‌توانید واندرلیست برای ویندوز را نیز دانلود نموده و بر روی پی‌سی خود از آن استفاده نمایید.

اپلیکیشن‌های محبوب خود را از طریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید