زوم‌اپ: پیشنهادهای شما

زوم‌اپ: پیشنهادهای شما

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن تلفن هوشمندی کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ به صورت هفتگی و در روزهای یک‌شنبه منتشر می‌شود. این مقاله، اولین قسمت از سری زوم‌اپ در سال ۱۳۹۳ محسوب می‌شود. از شما دعوت می‌کنیم در ادامه با ۴ اپلیکیشنی که توسط شما معرفی شده‌اند، همراه باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

Appy Geek

Appy Geek، یک اپلیکیشن بسیار کاربردی از Mobiles Republic است که خبرها را از سایت‌های معتبر جمع‌آوری نموده و به شما نمایش می‌دهد. تنها کافی است برنامه را نصب و موضو‌ع‌های مورد نظرتان انتخاب کنید. تمامی موضوعات در صفحه Home اپلیکیشن به صورت کاشی‌های زنده قرار می‌گیرند. با لمس هر کاشی، به موضوع وارد شده و جدید‌ترین اخبار، با افکتی زیبا  و به صورت لیست جلوی چشمان شما قرار میگیرند. در صفحه Home امکانات شخصی‌سازی نیز وجود دارد. به روزرسانی خودکار و نمایش آخرین خبرها در بخش نوتیفیکیشن، یکی از ویژگی‌های خوب این اپلکیشین محسوب می‌شود.

این اپلیکیشن توسط آقای امید به ما معرفی شده است.

Appy Geek

دانلود از فروشگاه آیتونز (۲۲.۵ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (۶ مگا‌بایت) | فروشگاه ویندوزفون (۱ مگا‌بایت)

Iran Drugs

اپلیکیشن ایران‌دراگ، مرجع کامل و فارسی اطلاعات داروهای ژنریک ایران است که برای افراد عادی و شاغلین حرفه‌های علوم پزشکی کاربرد دارد.

برخی ویژگی‌های این برنامه عبارتند از:
• دسترسی به بانک اطلاعاتی تمام داروهای موجود در بازار ایران
• امکان جستجوی نام تجاری و ژنریک به فارسی و انگلیسی
• فهرست الفبایی کامل داروها
• امکان نمایش داروها به تفکیک گروه دارویی
• اطلاعات کامل در مورد هر دارو مانند موارد تجویز، تداخل دارویی، منع مصرف، فارماکوکینتیک و مکانیسم اثر
• امکان اضافه کردن داروهای دلخواه به لیست علاقه‌مندی
• امکان تعریف یادآوری، برای مصرف دارو به صورت کاربردی و آسان

این اپلیکیشن توسط آقای امیر یاری به ما معرفی شده است. آقای یاری توسعه‌دهنده این اپلیکیشن نیز محسوب می‌شود.

Iran Drugs

دانلود از فروشگاه ویندوزفون (۲ مگا‌بایت)

World at Arms

World at Arms یک بازی استراتژیک با جنگ‌افزارهای مدرن است که برای پلت‌فرم‌های محبوب تلفن‌های هوشمند عرضه شده است. در این بازی شما باید در خشکی، دریا و آسمان با دشمنان خود مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید. داشتن تاکیک‌های کاربردی و جنگ‌افزارهای قدرتمند به شما در پیروزی و قرار گرفتن در لیست بهترین بازیکنان کمک زیادی خواهد کرد.

این بازی توسط آقای ابوالفضل فلاح به زومیت معرفی شده است.

World at Arms

دانلود از فروشگاه آیتونز (۹۵.۲ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (حجم متغیر) | فروشگاه ویندوزفون (۹۷ مگا‌بایت)

OneTouchDrawing

همانگونه که از نام بازی مشخص است، در OneTouchDrawing شما باید نقاط نمایش داده شده در شکل‌های مختلف را تنها با یک بار لمس صفحه به یکدیگر متصل کنید. با اینکه در نگاه اول، انجام این کار، آسان به نظر می‌رسد، اما در مراحل بالاتر، رسیدن به یک راه‌حل صحیح، سخت و چالش‌ برانگیز می‌شود. OneTouchDrawing اپلیکیشن خوبی برای گذراندن وقت و انجام تمرین‌های ذهنی است.

این بازی نیز توسط آقای ابوالفضل فلاح پیشنهاد شده است.

OneTouchDrawing

دانلود از فروشگاه آیتونز (۱۸.۹ مگا‌بایت) | فروشگاه گوگل‌پلی (۷.۱ مگا‌بایت) | فروشگاه ویندوزفون (۱ مگا‌بایت)

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه نمایید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود نموده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با مطرح نمایید.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید