لحظات متناقض زندگی که همه‌ با آن‌ها موافق هستیم

دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۸
مطالعه 5 دقیقه
تصویرسازی «YES, BUT»
در زندگی تجربیات مشترکی داریم که در آن‌ها همه‌چیز طبق انتظار یا به‌شکلی که باید باشد، پیش نمی‌روند. هنرمندی این لحظات متناقض را تصویرسازی کرده است.
تبلیغات

کمدی شهودی، یکی از اصلی‌ترین انواع طنز در استندآپ کمدی، براساس جنبه‌های رایج زندگی روزمره شکل گرفته است. این نوع طنز همیشه جذاب بوده و خواهد بود؛ بنابراین عجیب نیست که مجموعه‌ی کمدی «Yes, But» از آنتون گودیم طرفداران زیادی دارد که روزبه‌روز بر تعدادشان افزوده می‌شود.

آثار گودیم با سبک مینیمالیسم بر پایه‌ی مشاهدات دقیق او از زندگی‌اش شناخته شده‌اند و پیچیدگی موقعیت‌های روزمره را به تصویر می‌کشند. گودیم رایج‌ترین لحظات متناقض زندگی روزمره را با کلمات ساده و در عین حال قدرتمند «بله، اما» به تصویر می‌کشد. این تصویرسازی‌ها ترکیبی از طنز و حقیقت هستند و با بیدار کردن حس آشناپنداری، مخاطب را به خود جذب می‌کنند.

اگر تابه‌حال آثار طنز «Yes, But» به چشمتان نخورده است، امروز در این شاتر می‌توانید تعدادی از جدیدترین تصویرسازی‌های آنتون گودیم را تماشا کنید.

ظرف توتفرنگی سالم با توتفرنگی‌های خراب ته ظرف
تمام شدن شارژ باتری اسمارت واچ
آتش در طبیعت - جهت دود به سمت مرد
آزار مارک لباس پشت سوییشرت
هدفون نویزکنسلینگ - گوش داد به موسیقی نویز دار
رسیدگی به پوست بی محصولات پوستی گران - سیگار و مصرف نوشیدنی الکلی
پیش‌بین آب و هوا نادرست
ماشین تمیز با داشبورد شلوغ
رد نقاشی روی صفحه پشتی سفید
نوشیدن انرژیزا و مصرف قرص خواب
نیش پشه ها در خواب
فراموشی پسورد و تعویض پسورد
دختر با هدفون گربه تصادف با قطار
کشتن حشره روی لباس سفید
بدترین عکس روی سنگ قبر

امیدواریم تماشای شاتر امروز برایتان جالب بوده باشد. برای تماشای تصویرسازی‌های بیشتر از گودیم به صفحه اینستاگرام Yes, But سر بزنید. نظر شما در مورد تصاویر چیست؟ چقدر با این تصویرسازی‌های محبوب ارتباط گرفتید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات