کوفته‌های سال نو، برنده‌ی خوشمره‌ترین مسابقه‌ی عکاسی دنیا

چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
مسابقه عکاسی غذا ۲۰۲۴ - Pink Lady
برندگان مسابقه‌ی عکاسی غذای Pink Lady سال ۲۰۲۴ معرفی شدند. برنده کلی، پرتره‌ای خیره‌کننده از زنی است با سینی‌ای پر از کوفته.
تبلیغات

تصاویر ارسال‌شده به مسابقه عکاسی غذای Pink Lady هر سال به‌اندازه‌ای رنگارنگ و جذاب هستند که انتخاب از میانشان کار دشواری است. بااین‌حال امسال هم هیئت داوران جهانی Pink Lady که وظیفه‌ی ارزیابی هزاران اثر ارسال‌شده از بیش‌از ۶۵ کشور در سرتاسر جهان را بر عهده داشت، به رهبری عکاس افسانه‌ای غذا، دیوید لوفتوس (David Loftus)، به‌خوبی هرچه تمام‌تر از پس داوری عکس‌ها برآمد.

عکس شکارشده‌ی «کوفته‌های خمیر لوبیا» به عکاسی ژونگ‌هوا یانگِ چینی، برنده‌ی جایزه‌ی کلی عکاس غذای سال ۲۰۲۴ مسابقه Pink Lady شد. تصویر یانگ زنی را درحال ورود به اتاقی مملو از ظرف‌های پر از کوفته خمیری نشان می‌دهد که قرار است آخرین کوفته‌های آماده‌شده را به کوه غذاهای قبلی اضافه کند که به مناسبت جشن سال قمری جدید در حال بخارپز شدن هستند.

زن ایستاده در قاب در جلوی ظرف های کوفته لوبیا قرمز
برنده‌ی کلی

در ادامه‌ی این شاتر از میان چندین برنده‌ی هر دسته، آثار نفرات اول برخی دسته‌ها را خواهید دید. امیدواریم از تماشای تصاویر لذت ببرید.

پای هلو
ماهیگیر مانگرو
کیک هل و پرتقال توسرخ
دسر پازلی ریواس
نوشیدنی شیره افرا و آب کدو حلوایی
پیرزن موزفروش کنار خیابان
ماهی دودی آویزان از سقف
 کشاورزان عشایر در قایق در حال فروش میوه
مرد کشاورز در حال حمل برداشت در زمین
چای نوشیدن زن و مرد پیر - صبحانه با بروکپا
تارت توتفرنگی روز میز
نان برش خورده در دست‌ های زن
مرد ماهی فروش در بازار
عصرانه سال نو خانوادگی

امیدواریم از تماشای برندگان مسابقه‌ی غذای امسال لذت برده باشید. دیدگاه شما در مورد تصاویر چیست؟‌ آيا این تصاویر توانستند توجهتان را جلب کنند؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات