پازل: دنباله اعداد | جایزه هفته: دو دستگاه پاور بانک سونی مدل CP-F5

پازل: دنباله اعداد | جایزه هفته: دو دستگاه پاور بانک سونی مدل CP-F5

اگر دوست دارید آخرِ هفته کمی فسفر بسوزانید و خود را برای یک هفته تلاش آماده کنید، بخش «پازل» برای شماست. در بخش «پازل» معماهای متنوعی برای کاربران زومیت طرح می‌شود. در ادامه با صد و بیست و ششمین قسمت از سری «پـازل» همراه ما باشید.

به سومین «پازل» بهمن‌ماه ۱۳۹۴ خوش آمدید! سری «پازل» به صورت هفتگی و در روزهای جمعه منتشر می‌شود. صد و بیست و ششمین قسمت از سری «پازل» شامل دو بخش است: پاسخ معمای صد و بیست و پنجم  و البته یک «پازل» جدید! در ادامه با زومیت همراه باشید.

پاور بانک سونی مدل CP-F5پازل این هفته با حمایت شرکت سونی‌موبایل برگزار می‌شود. این هفته به قید قرعه، به دو نفر از کاربرانی که به پازل، پاسخ صحیح بدهند، پاور بانک سونی مدل CP-F5 اهداء خواهد شد.

پاسخ معمای شماره صد و بیست و پنجم

پازل هفته‌ی گذشته یک معمای هوش بود.

در دنباله نمایش داده، هر بار رقم سمت راست به ابتدای عدد منتقل می‌شود. یعنی کم ارزشترین رقم به ابتدای عدد منتقل شده و تبدیل به، با ارزشترین رقم می‌شود.

بر همین اساس، به این نتیجه می‌رسیم که پاسخ پازل هفته‌ی قبل برابر با گزینه ۴ یعنی  عدد ۹۲۶۷۳ است. لازم می‌دانیم از مشارکت تک‌تک کاربران گرامی در سری «پازل» صمیمانه تشکر و قدردانی کنیم. توجه شما به زومیت و بخش «پازل» باعث افتخار ما است.

بـرنـدگان

برندگان خوش‌شناس «پازل صد و بیست و پنجم زومیت» عبارتند از:

خانم فاطمه باقری، ۲۶ ساله از  تهران، فارغ‌التحصیل مهندسی کامپیوتر
آقای علی‌اکبر دیبائی، ۲۱ ساله از  دزفول، دانشجوی مهندسی کامپیوتر

همانگونه که پیش‌تر نیز اشاره شده بود، از طرف شرکت آونگ، به هر یک از برندگان، یک دستگاه فلش‌مموری تایپ C ای‌دیتا مدل UC350 اهداء خواهد شد. ما نیز صمیمانه به هر دو برنده تبریک گفته و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزومندیم.

* * *

معمای شماره ۱۲۶: جمعه ۱۶/بهمن/۱۳۹۴
(معمای هوش؛ سطح سخت)

در دنباله زیر به جای علامت سؤال چه عددی قرار می‌گیرد؟

۱۸۹۶۲ ،۲۳۵۴ ،؟ ،۵۰ ،۱۴ ،۸

  • ۱:  ۱۲۳
  • ۲: ۱۴۶
  • ۳: ۱۷۵
  • ۴: ۱۹۸

* * *

منبع طرح معما‌های سری «پازل» اینترنت نیست؛ اما در دنیای اینترنت، ممکن است پاسخ هر چیزی یافت شود. پس اگر جوابی در اینترنت یافتید، به دوستان خود احترام گذاشته و آن را منتشر نکنید. علاوه بر این، از آنجا که بخش نظرات مقاله‌های «پازل»، محل تبادل نظر و راهنمایی محسوب می‌شود، جهت احترام به حقوق خود و سایر کاربران، از ارسال نظرات غیرمرتبط خودداری کنید.

لطفاً پاسخ خـود را تنـها به ایمیل زیر ارسال و از نوشتن پاسخ در بخش نظرات خودداری کنید.
اگـر قـصـد داریـد پـاسـخ‌ خــود را ارسـال کنــید، لــطفـاً بــه مــوارد زیــر تـوجـه کنید:
آدرس ایمیل :puzzle[at]zoomit.ir  //  موضوع (Subject) ایمیل: Puzzle 126
در بــدنه ایـمـیل نیـز پـاســخ مـــعما، نــام، سن و شـمـاره تـمـاس خـود را درج کنـیـد.

تا ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه فرصت دارید که به این معما پاسخ دهید. برای بهتر شدن «پـازل» نظرات و پیشنهادهای خود را درباره این بخش، حتماً با ما در میان بگذارید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید