ارزهای دیجیتال پرپتانسیل در سال ۱۴۰۳ به پیشنهاد بیت ۲۴

دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۰
مطالعه 5 دقیقه
بیت ۲۴
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
در این مقاله، به معرفی سودآورترین ارزهای سال ۱۴۰۳ خواهیم پرداخت تا شما نیز بتوانید از فرصت سرمایه‌گذاری در آن‌ها بهره‌مند شوید.
تبلیغات

بازار ارزهای دیجیتال روزبه‌روز داغ‌تر می‌شود و افراد بیشتری به سرمایه‌گذاری‌های کوتاه و بلندمدت در این بازار فکر می‌کنند. پیش‌بینی می‌شود که سال ۱۴۰۳ یکی از پرمعامله‌ترین سال‌های بازار خواهد بود و حجم زیادی سرمایه به ارزهای دیجیتال معطوف می‌شود. موضوعی که در این میان وجود دارد، بررسی دقیق فاکتورهایی مثل قیمت ارز دیجیتال و سایر ویژگی‌های ارزها برای تشخیص پرپتانسیل‌ترین آن‌ها است. در ادامه، به معرفی سودآورترین ارزهای سال ۱۴۰۳ خواهیم پرداخت تا شما نیز بتوانید از فرصت سرمایه‌گذاری در آن‌ها بهره‌مند شوید.

نحوه تشخیص ارزهای دیجیتال پرپتانسیل

عوامل مختلفی هستند که در تشخیص بالا یا پایین‌بودن پتانسیل یک ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارند؛ اما اگر بخواهیم به‌طور خلاصه به چندتا از آن‌ها اشاره داشته باشیم، قطعا عوامل زیر از سایر موارد مهم‌تر خواهند بود:

  • سرمایه بازار
  • حجم معاملات
  • تاریخچه طولانی معاملات
  •   وایت پیپر

هرکدام از مواردی که عنوان شدند تاثیر به‌خصوص خود را دارد. بالابودن سرمایه بازار سبب می‌شود که نوسانات ناگهانی کم‌تری برای ارز ایجاد شود و داشتن حجم معاملات کافی، باعث می‌شود که نقدشوندگی سرعت زیادی داشته باشد و بازار دچار رکود نشود؛ همچنین، طولانی‌بودن تاریخچه معاملات نیز این قابلیت را فراهم می‌کند که ریزش‌ها و رشدهای بیشتری را بتوان مورد بررسی قرار داد و قیمت ارز دیجیتال را با دقت بهتری پیش‌بینی کرد. علاوه‌بر مواردی که عنوان شدند داشتن یک وایت پیپر منطقی و پرجزئیات، می‌تواند حاکی از توسعه‌دهندگان مجرب و مستعد رمزارز باشد. در وایت پیپر هر ارز نکاتی همچون نقشه راه و هدف از ایجاد رمزارز عنوان می‌شوند که می‌توانند اطلاعات خوبی را دررابطه با ارزش پروژه ارائه دهند.

بهترین و معتبرترین ارزها در سال ۱۴۰۳

ارزهای دیجیتال زیادی در بازار موجوداند و روزبه‌روز نیز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. حضور پروژه‌های متنوع گاهی اوقات سبب می‌شود که انتخاب از بین آن‌ها کمی سخت باشد. بهترین ارزهایی که در سال ۱۴۰۳ می‌توان روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد عبارت‌اند از:

بیت کوین

بیت کوین به‌عنوان پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود که تمامی فاکتورهایی که عنوان شدند را دارد. بیشترین سرمایه بازار، بالاترین حجم معاملات و طولانی‌ترین تاریخچه معاملات متعلق به بیت کوین بوده است و از این نظر کاملا غنی محسوب می‌شود؛ همچنین، وایت پیپر آن نیز که برای اولین‌بار در سال ۲۰۰۸ و توسط ساتوشی ناکاموتو منتشر شده است، شروعی برای بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود که همین موضوع امری به‌شدت باارزش است.

اگر شما نیز قصد ورود به بازار رمزارزها را دارید و می‌خواهید روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کنید، پیشنهاد می‌کنیم که نه‌تنها برای اطلاع از قیمت ارز دیجیتال، بلکه برای به‌دست‌آوردن آخرین اخبار روز در مورد بازار رمزارزها به صرافی بیت ۲۴ مراجعه کنید و در بستری امن به معامله و سرمایه‌گذاری مشغول شوید.

بیت ۲۴

اتریوم

یکی دیگر از داغ‌ترین ارزهای دیجیتال که گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری در سال ۱۴۰۳ به‌حساب می‌آید، اتریوم است. اتریوم بیشتر به‌عنوان یک ارز دیجیتال شهرت دارد؛ اما باید بگوییم که این پلتفرم درواقع یک شبکه بلاک‌چین گسترده است که قصد دارد تا به‌واسطه ارائه تکنیک‌هایی نوین، بالاترین امنیت را برای معاملات ایجاد کند.

اتریوم ازنظر سرمایه بازار در جایگاه دوم (بعد از بیت کوین) قرار دارد و حجم معاملات آن نیز نسبت به سرمایه بازاری که دارد، کاملا کافی است. باتوجه‌به این‌که این ارز در سال ۲۰۱۵ معرفی شده است، از تاریخچه معاملات خوبی نیز برخوردار است و می‌توان فراز و نشیب‌های آن را به‌خوبی بررسی کرد. همچنین وایت پیپر آن نیز مباحثی مانند فناوری‌های به کار رفته، معماری شبکه اتریوم، مکانیزم کنترل و... را پوشش داده و سندی کامل محسوب می‌شود.

بی ان بی

جالب است بدانید که عبارت بی ان بی، مخفف بایننس است. این ارز به صرافی مشهور بایننس تعلق دارد و این امر سبب شده است تا اعتبار بالایی پیدا کند. با این‌که بی ان بی در سال ۲۰۱۷ معرفی شده است و تاریخچه چندان طولانی‌ای ندارد؛ اما توانسته است تا به سرمایه بازار و حجم معاملات خوبی دست پیدا کند. قیمت ارز دیجیتال بی ان بی در رتبه چهارم لیست قیمت رمزارزها قرار دارد و این ارز را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری تبدیل کرده است؛ همچنین، وایت پیپر آن نیز شامل اطلاعاتی است که ارزش این پروژه را به‌خوبی نمایان می‌کند.

سولانا

سولانا نیز مانند بسیاری دیگر از ارزها قبل از این‌که به‌صورت ارز دیجیتال وارد بازار شود، یک شبکه بلاک‌چین بود. جالب است بدانید که شبکه بلاک‌چین سولانا یکی از سریع‌ترین شبکه‌های بلاک‌چین بوده است و رقیب اصلی اتریوم محسوب می‌شود. داشتن یک تیم توسعه‌دهنده قوی، سبب شده است تا رمزارز سولانا نیز که در سال ۲۰۲۰ معرفی شد، بتواند در مدت‌زمانی کوتاه به سرمایه بازار و حجم معاملاتی قابل توجه دست پیدا کند.

امروزه قیمت سولانا تا این حد افزایش پیدا کرده که در جایگاه پنجم بازار قرار دارد. وایت پیپر شفاف و اهدافی که برای این رمزارز تعیین شده‌اند، آن را به یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری بدل کرده‌‌اند. اگر شما نیز قصد سرمایه‌گذاری روی ارزهای دیجیتال را دارید، به‌هیچ‌عنوان سولانا را از دست ندهید.

بیت ۲۴

کاردانو

پروژه کاردانو اولین‌بار در سال ۲۰۱۵ به‌عنوان یک شبکه بلاک‌چین برای ثبت قراردادها شروع به کار کرد؛ اما بعدتر و در سال ۲۰۱۷، وارد شبکه اصلی شد و به‌کمک چارلز هاسکینسون که یکی از بنیان‌گذاران اتریوم بود، فعالیت خود را در بازار عمومی آغاز کرد. سرمایه بازار و حجم معاملات این ارز باعث شده است تا به یکی از بهترین ارزها برای سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۳ بدل شود. البته تاریخچه معاملات آن کمی کوتاه است که باتوجه‌به تکنولوژی‌ها و شیوه‌های نوینی که در وایت پیپر آن عنوان شده‌اند، کاملا قابل چشم‌پوشی است و ارزش آن را کاهش نمی‌دهد.

سخن پایانی

در این مطلب، سعی کردیم تا تعدادی از بهترین رمزارزهای بازار که انتخاب‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری در سال ۱۴۰۳ هستند را معرفی کنیم. اگر شما نیز قصد تهیه هرکدام از این رمزارزها را دارید یا این‌که می‌خواهید از قیمت ارز دیجیتال و سایر اطلاعات مرتبط با دنیای بلاک‌چین باخبر شوید، صرافی بیت ۲۴ یکی از امن‌ترین صرافی‌ها به‌حساب می‌آید. بیت ۲۴ با استفاده از بهترین تکنولوژی‌های روز، در تلاش است تا بستری مناسب و حرفه‌ای را برای تمامی فعالان حوزه رمزارزها ایجاد کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات