معرفی یکی از برترین آموزشگاه­های زبان ایران

معرفی یکی از برترین آموزشگاه­های زبان ایران

آموزشگاه زبان ایرانمهر با ۱۶ سال سابقه، یکی از بهترین مؤسسات آموزش زبان‌های خارجی در ایران است.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

این آموزشگاه با قوی‌ترین کادر آموزشی در زمینه‌ی آموزش زبان‌های روز دنیا یعنی انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و زبان‌های دیگر، افتخار این را دارد که با ۲۰ شعبه در سراسر تهران و کرج (البرز) خدمت‌رسان شما زبان‌آموزان عزیز باشد.

هسته‌ی اصلی مدیریت و تیم آموزشی این مؤسسه، اعضایی با مدارک و مدارج عالی علمی و تحصیلی همچون دکترا و کارشناسی ارشد آموزش زبان هستند. مدرسان این مؤسسه، مدارک بین‌المللی تربیت مدرس زبان (TTC) و تدریس زبان به کودکان و بزرگسالان دارند و با بهره‌گیری از سال‌ها تجربه‌ی مستمر و مفید در آموزش به مقاطع سنی مختلف، در تلاش هستند تا گامی عظیم در راستای ارتقای سطح کیفیت آموزش و یادگیری زبان‌های خارجی در ایران بردارند.

زبان‌آموزان زیادی آموزشگاه زبان ایرانمهر را به دلیل سطح بالای استانداردهای روز دنیا در زمینه‌ی آموزش زبان و همچنین استفاده از پیشرفته‌ترین امکانات آموزشی انتخاب می‌کنند و از کیفیت بالای آموزش در این مؤسسه اطمینان کامل دارند.

برخی از مزایای مجموعه آموزشی ایرانمهر به شرح زیر است:

 • مؤسسه‌ی زبان ایرانمهر، اولین آموزشگاه زنجیره‌ای در ایران است که آموزش تمام زبان‌های روز دنیا از جمله انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی استانبولی و زبان‌های دیگر را در قالب کلاس‌های گروهی، نیمه گروهی، خصوصی و نیمه خصوصی در تمام سطوح و برای تمام گروه‌های سنی ارائه ‌می کند.
 • این آموزشگاه برگزارکننده‌ی آزمون‌های آزمایشی آیلتس، تافل، آزمون‌های دانشگاه کمبریج انگلستان (C1 Advanced – B2 First – B1 Preliminary – A2 Key) و سایر آزمون‌های بین‌المللی است.
 • این مؤسسه اولین آموزشگاه زبانی است که با تولید انیمیشن‌های آموزشی، به طور تخصصی به آموزش زبان می‌پردازد و رضایت زبان‌آموزان و سرگرم کردن آن‌ها از اولین روزهای آغاز به کار این مجموعه، هدف اصلی مدیران و مدرسان در ایرانمهر بوده است.
 • اعزام مدرس به منزل یا محل کار، نمونه‌ی بارز مشتری‌مداری و تأمین همه‌جانبه رفاه زبا‌ن‌آموزان است.
 • این مؤسسه از اساتید Native و متخصص استفاده می‌کند تا تضمین‌کننده‌ی بالاترین سطح کیفیت آموزش باشد.
 • برنامه‌های آموزشی نیمه فشرده، ارائه سطوح مختلف زبان در تعداد ترم‌های کمتر و بازه‌ی طولانی‌تر، از ویژگی‌های برتر آموزشی در این مؤسسه است.
 • تعداد کم زبان‌آموزان در هر کلاس باعث افزایش بازدهی می‌شود و زبان‌آموزان فرصت بیشتری برای مکالمه در کلاس دارند.
 • این آموزشگاه با ارائه مشاوره‌ی رایگان در زمینه‌ی ثبت‌نام، با توجه به شرایط فردی و اهداف زبان‌آموزان، برای اتخاذ بهترین تصمیمات، راهنمایی‌های مفیدی به آن ها ارائه می‌کند.
 • تجهیزات، امکانات صوتی و تصویری پیشرفته، فضای آموزشی مناسب با دسترسی محلی عالی و محیطی آرام و دوستانه، کیفیت آموزش در این آموزشگاه را به حداکثر رسانده است.
 • این مجموعه در پایان هر دوره مدرک رسمی و معتبر به زبان‌آموزان ارائه می‌کند.
 • برگزاری کلاس‌های تخصصی مکالمه‌ی پزشکی، مهندسی، حقوقی، توریسم، مذاکره و مصاحبه‌ی سفارت از خدمات مهم و با ارزش این گروه آموزشی است.
 • آموزشگاه زبان ایرانمهر آماده‌ی همکاری با مدارس، شرکت‌ها و مؤسسات معتبر است تا مسئولیت آموزش زبان به پرسنل را برعهده بگیرد و سطح علمی و فرهنگی نیروی کار کشور را ارتقاء بدهد.
 • این مجموعه آموزشی با ۲۰ شعبه در شهر تهران و کرج، حدود ۲۵‌۰۰۰ متر فضای آموزشی در اختیار دارد که در نوع خود قابل تحسین است.

در انتها باید به ارتباط خوب و دوستانه‌ی اعضای این مجموعه با زبان‌آموزان اشاره کرد که در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام و لینکداین فعالیت دارند. تیم دیجیتال مارکتینگ و گروه آموزشی این مجموعه در شبکه‌های اجتماعی به طور فراگیر به آموزش زبان و ارتباط با زبان‌آموزان پرداخته‌اند و همیشه و همه جا همراه زبان‌آموزان خواهند بود.

برای مشاوره‌ی رایگان با شما تماس می‌گیریم.

با ثبت شماره تلفن خود، از مشاوره‌ی رایگان کارشناسان آموزشگاه ایرانمهر بهره‌مند شوید.


مشاوره‌ی رایگان

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید