گل یا پوچ... بدون پوچ!

گل یا پوچ... بدون پوچ!

سامانه سفارش اینترنتی غذای زودفود به مناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) طرح بی‌سابقه و هیجان انگیزی با عنوان "گل یا پوچ... بدون پوچ!" برگزار می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در این طرح هدایای نفیسی برای کسانی که از روز شنبه"12 دی ماه" تا روز چهارشنبه "16 دی ماه" اقدام به سفارش غذای خود از این سامانه کنند در نظر گرفته شده است، هدایایی از جمله یک دستگاه پلی استیشن 4، دو دستگاه گوشی آیفون 6S، 2 سفر به جزیره کیش با همراه، دو ساعت هوشمند جدید سامسونگ gear s2، 1 ماه ناهار رایگان برای دو نفر، 1 هفته ناهار رایگان برای 20 نفر، 100 عدد بلیت دو نفره سینما، 50 عدد بلیت تئاتر و هزاران جایزه ی دیگر...

چگونه برنده شویم؟!

برای اینکه شانس برنده شدن هر یک از جوایز فوق را داشته باشید کافی است یک سفارش غذا از هر یک از 1300 رستوران عضو زودفود در تهران، مشهد، اصفهان، اهواز، تبریز و یا کرج ثبت کنید تا کد انتخاب جایزه برای شما ارسال شود سپس این شما خواهید بود که یکی از 6000 خانه جایزه را انتخاب می‌کنید و پشت آن خانه‌ها جایزه‌های مختلف قرار دارند. البته با شروع جشنواره خانه های جایزه یکی پس از دیگری توسط کاربران باز خواهند شد و برای امتحان کردن شانس خود و دریافت عیدی از زودفود باید سریع باشید. نگران برخورد با خانه ی پوچ نباشید چون همانطور که از عنوان طرح بر می‌آید هیچ خانه‌ای بدون جایزه نخواهد بود.

برای دریافت کدهای جایزه باید هزینه سفارش را آنلاین پرداخت کنید، امکان پرداخت از درگاه جیرینگ (ویژه مشترکین همراه اول ) و هپی کارت نیز بر روی سایت زودفود وجود دارد و با استفاده از این روش‌های پرداخت دو کد جایزه برای شما ارسال خواهد شد.

از شنبه 12 دی ماه تا چهارشنبه 16 دی ماه فرصت شرکت در طرح جالب "گل یا پوچ...بدون پوچ!" را بر روی سایت http://w3.zoodfood.com/Landing/gift خواهید داشت.

برای مشاهده لیست جوایز می‌توانید به آدرس فوق مراجعه نمایید.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده