برای اولین بار، فروش کالای ایرانی در فروشگاه اینترنتی بین‌المللی زودمال

برای اولین بار، فروش کالای ایرانی در فروشگاه اینترنتی بین‌المللی زودمال

 براساس گزارش جهانی، بیش از ۹۰۰میلیون خریدار B2C در سراسر جهان است که حدود ۳۰ درصد کالای مورد نیاز را از خارج از مرزهای خود خرید می‌کنند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

 خریداران تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۳.۴ تریلیون دلار را برای بازار تجارت الکترونیک بدون‌مرز رقم خواهند زند؛ بازاری که تولیدکننده ایرانی از آن بی‌نصیب بوده است.

سه سال پیش زودل (بستری پیشرو در عمده‌فروشی آنلاین کشورهای جاده ابریشم) برای کمک به صادرات عمده فروشی (B2B) و تسهیل تجارت بین شرکت‌های کوچک و متوسط، شروع به فعالیت کرد و در این زمینه موفق هم بوده است. تا جایی که نزدیک به ۱۵۰۰۰ شرکت (۹۰ درصد شرکت‌های تولیدی ایرانی) کالاهای خود را به ۶ زبان در بستر اینترنتی زودل قرار داده‌اند. همچنین برای این کالاها در ماه تا ۱۶۰۰۰ درخواست خرید وجود دارد که فرصت مناسبی برای تجارت کالاهای ایرانی فراهم می‌آورد. در همین راستا و در جهت تسهیل صادرات خرده‌فروشی (B2C) زودل تصمیم به راه‌اندازی اپلیکیشن بین‌المللی زودمال با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران کرده است. در ادامه به معرفی قابلیت‌های این اپلیکیشن پرداخته می‌شود.

برای اولین بار محصولات ایرانی از طریق اپلیکیشن بین‌المللی زودمال (www.zoodmall.com) با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی به نمایش در آمده است و خریداران بین‌المللی می‌توانند کالاهای ایرانی را به راحتی خریداری کنند.

زودمال

زودمال، اپلیکیشن موبایل بین‌المللی در کشورهای جاده ابریشم است که به فروشندگان ایرانی دسترسی به میلیون‌ها خریدار جدید در ۷ کشور و به ۶ زبان ارایه می‌کند. همچنین تولیدکنندگان ایرانی می‌توانند با انتشار محصولات در زودمال، به بیش از ۲۲۰ میلیون خریدار در کشورهای لبنان، قزاقستان، عراق، ازبکستان، آذربایجان، گرجستان و افغانستان دست یابند، که نیمی از این جمعیت زیر ۳۵ سال هستند.

مزایای زودمال برای فروشندگان ایرانی:

- زودمال بیش از ۸ درگاه بین‌المللی و پرداخت محلی را ارایه می‌کند که شامل (ویزا، مسترکارت، کیف پول الکترونیکی، Epay ،Qiwi و غیره بوده و پول فروشندگان ایرانی را از روش‌های فوق از خریداران بین‌المللی دریافت می‌کند.

- ریسک نرخ تبدیل ارز و تضمین پرداخت ریالی به فروشندگان ایرانی به عهده زودمال است.

- ترخیص کالای صادراتی از طریق شرکت ملی پست و گمرک جمهوری اسلامی ایران تسهیل می‌شود.

- ترخیص کالای وارداتی ایرانی به آن کشورها در کوتاه‌ترین زمان با عنایت به مشارکت زودمال و شرکت پست محلی با امکان رهگیری مرسوله پستی به آسانی میسر می‌شود.

- زودمال شرایط آسان استرداد کالا و تضمین بازگشت پول در یک هفته برای رضایت‌مندی مشتری را محیا می‌کند.

- خدمات پشتیبانی مشتریان و مدیریت آن به صورت محلی در هر کشور توسط زودمال انجام می‌شود.

- امکان مدیریت خودکار تراکنش‌ها و پرداخت به فروشندگان توسط زودمال مهیا شده است.

- دریافت کالا از درب انبار فروشنده توسط شرکت‌های حمل (سریع، آسان و با کمترین هزینه) و ارسال کالا به نقاط مختلف دنیا به راحتی ارسال محصولات از اصفهان به تهران است.

- سیاست‌های فروش و قیمت‌گذاری توسط فروشندگان انجام خواهد گرفت و آن‌ها اختیار تام جهت فعال یا غیر فعال کردن انتشار محصولات در هر زمان دلخواه را دارا هستند.

- مدل درآمدی زودمال براساس کارمزد فروش بوده است و در صورت عدم فروش هزینه‌ای جهت انتشار محصولات دریافت نمی‌شود.

زودمال

به زودمال بپیوندید!

علاقه‌مندان می‌توانند محصولات خود را در اپلیکیشن بین‌المللی جاده ابریشم به معرض نمایش گذاشته و کسب وکار خود را در عرصه جهانی توسعه دهند.

مشاهده وب سایت زودمال

 

منبع zoodmall

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید