راه ژنرال­‌های فرانسوی

راه ژنرال­‌های فرانسوی

 اگر قصد فروش رنو خود را دارید دقت‌تان را بیشتر کنید؛ شما در حال به فروش گذاشتن یک خودرو معمولی نیستید.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

خریدارهای کم‌حوصله را پیدا کنید چرا که آنها نمی‌­خواهند ۹۰ روز در انتظار نمایندگی رنو بنشینند؛ برای همین است که به شما مراجعه می‌کنند. قیمت فروش رنو 2017 در الان که فصل پاییز است با زمستان سال گذشته که تازه وارد کشور شده بود فرقی ندارد. انواع مختلف این خودرو تا یک سال میلادی برای خودشان پادشاهی می­‌کنند.

برای مثال یک رنو داستر ۲۰۱۶ با ۸۰ میلیون در بازار پیدا می­‌شود؛ اما بعضی هم قیمت رنج ۱۰۰ تا ۱۰۸ میلیون را برای فروش رنو داستر خود در بازار گذاشته‌­اند. قیمت یک سال جوان­تر آن ۱۲۰ میلیون تومان است. البته به شرطی که خودرو سالم باشد. با شروع سال ۲۰۱۸ داستر قرار است با طراحی جدیدی وارد بازار شود.

فروش رنو تلیسمان 2017 هم کم‌کم با آغاز سال میلادی سرعت بیشتری می­‌گیرد. اگر قصد فروش آن را دارید باید دست بجنبانید که هرچه بیشتر به ژانویه نزدیک شویم از قیمت آن کاسته می‌­شود. توجه داشته ­باشید که برای فروش این خودرو کاری به قیمت ۱۸۵ میلیونی نمایندگی نداشته باشید. این روز‌ها قیمت فروش رنو تلیسمان در بازار حدود ۲۰۵ تا ۲۱۰ میلیون تومان است.

برای فروش رنو تلیسمان و قانع کردن مشتری می‌­توانید به او توضیح دهید با وجود اینکه خودرو شما در مقایسه با انواع سوناتا، کمری و آکورد دارای حجم صندوق بزرگ‌تر، مصرف سوخت پایین­‌تر و حداکثر سرعت بیشتری است، قیمت ارزان­‌تری نسبت به این سه مدل خودرو دارد.

کولیوس هم یکی دیگر از سوگلی­‌های شرکت فرانسوی رنو است.

مدیربازاریابی رنو در ایران گفته ­بود که رنو تلیسمان مدل ۲۰۱۸ معادل ۲۱۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است و شاسی ‌بلند رنو کولئوس هم در مدل ۲۰۱۸ قیمتی معادل ۲۳۵ میلیون تومان خواهد داشت. تا آن زمان شما می­‌توانید برای فروش رنو کولیوس ۲۰۱۷ رقمی بین ۲۱۴ تا ۲۲۵ میلیون تومان مد نظر داشته­ باشید؛ آن هم در حالی که این خودرو با قیمت ۱۹۹ میلیون تومان وارد خاک ایران شد.

در تابستان سالی که گذشت خودرو رنو بین ماشین­های وارداتی کشور رتبه نخست را داشت. رنو با افزایش ۱۲۰ برابری فروش رتبه اول و بعد از آن هیوندا در رتبه دوم قرار گرفت. فروش رنو در چهار ماه ابتدای سال به ۲۶ هزار و ۵۹۳ دستگاه رسید. از خرداد ماه امسال پیش فروش رنو کولئوس ۲۰۱۸ با قیمت ۲۱۸ میلیون تومان شروع شد. مدل ۲۰۱۷ این ژنرال بلندقامت اردیبهشت ماه وارد ایران شد و احتمالا مدل ۲۰۱۸ آن هم سال ۹۶ دست خریدار را نخواهد گرفت.

اگر به دنبال خرید یا فروش رنو کپچر هستید باید بدانید که در حال حاضر این خودرو بین ۱۱۰ تا ۱۲۰ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود. رنو کپچر دهمین خودرو پرفروش قاره اروپا در سال گذشته بوده ­است و در نمایندگی‌­های ایران حدود ۱۰۵ میلیون تومان قیمت دارد. رنو فلوئنس به نسبت از همه این­‌ها ارزان­‌تر است. در سال ۹۴، رنو فلوئنس به عنوان دارنده رتبه اول کیفیت در بین خودروهای با قیمت ۷۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان از منظر مشتریان شناخته شد. سال ۹۵ مدل ۲۰۱۷ این خودرو در نمایندگی ۹۳ میلیون تومان به فروش می‌­رسید اما میانگین قیمتی امروز آن در بازار بین ۹۰ تا ۹۵ میلیون تومان است.

پایان رپورتاژ آگهی/.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی دارد و زومیت هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید