چارلز لکلرک قرارداد پنج ساله با فراری امضا کرد

چارلز لکلرک قرارداد پنج ساله با فراری امضا کرد

چارلز لکلرک، ستاره‌ی موناکویی تیم فرمول یک فراری با امضای قراردادی پنج ساله تا سال ۲۰۲۴ با این تیم باقی خواهد ماند؛ سباستین فتل نیز تا پایان فصل ۲۰۲۰ قرارداد دارد.

چارلز لکلرک (شارل لکلر، تلفظ فرانسوی) قراردادی پنج ساله با تیم فرمول یک اسکودریا فراری تا پایان سال ۲۰۲۴ امضا کرد. راننده‌ی موناکویی فراری که پیش از این در مسابقات فرمول ۳ و فرمول ۲ به‌مقام قهرمانی رسیده بود، فصل موفقی را در سال ۲۰۱۹ پشت سر گذاشت و دو پیروزی، ۱۰ سکو و ۶ پول پوزیشن را به دست آورد. علاوه بر این، لکلرک با ۲۴ امتیاز بیشتر از سباستین فتل، از هم‌تیمی خود و قهرمان چهار دوره فرمول یک جهان پیشی گرفت و در رده‌ی چهارم جدول رانندگان فصل ۲۰۱۹ ایستاد.

Charles Leclerc Ferrari / چارلز لکلرک فراری

چارلز لکلرک دراین‌زمینه گفت:

بسیار خوشحالم که در کنار اسکودریا فراری ماندم. در فصل گذشته‌ی فرمول یک، رانندگی برای درخشان‌ترین و برجسته‌ترین تیم برای من سالی رویایی بود. بعد از اتفاقات خوب و هیجان‌انگیزی که در سال ۲۰۱۹ رخ داد، بی‌صبرانه منتظر هستم تا از روابط عمیق‌تر با این تیم لذت ببرم. منتظر اتفاقات آینده و فصل بعدی هستم.

Charles Leclerc Ferrari / چارلز لکلرک فراری

لكلرک اوایل سال ۲۰۱۶ به آكادمی رانندگی فراری پیوست و اولین رانندگی‌اش در فرمول یک را سال ۲۰۱۸ برای تیم سائوبر انجام داد تا اینکه فصل بعد به فراری انتقال یافت. 

Charles Leclerc Ferrari / چارلز لکلرک فراری

متیا بینوتو، مدیر تیم فرمول یک فراری گفت:

امسال با هر مسابقه‌ای که می‌گذشت، تمدید قرارداد با چارلز مشهودتر شد و چنین تصمیمی به این معنی است که او اکنون تا ۵ فصل آینده با ما خواهد بود. چارلز و اسكودریا فراری آینده‌ای قدرتمند در كنار هم خواهند داشت. چارلز از سال ۲۰۱۶ جزئی از خانواده‌ی ما بوده است و ما به نتایجی که با اعضای آکادمی خود به دست می‌آوریم، افتخار می‌کنیم. 

Charles Leclerc Ferrari / چارلز لکلرک فراری

سباستین فتل با تمدید قرارداد خود در سال ۲۰۱۷، حداقل تا پایان فصل ۲۰۲۰ به‌عنوان هم‌تیمی لکلرک باقی خواهد ماند. 

منبع carscoops

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید