گشت و گذاری در کارگاه مک لارن P1 GTR

گشت و گذاری در کارگاه مک لارن P1 GTR

مک‌لارن یکی از مطرح‌ترین برند‌های خودروسازی جهان است که در رقابت‌های مختلف اتومبیلرانی نیز حضور فعالی دارد. این بار یک مرکز تازه تأسیس در بریتانیا اقدام به ارایه نسخه‌های ظاهری متفاوت خودروی مک لارن P1 GTR کرده است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا بیشتر با این کارگاه آشنا شوید.

مک‌لارن به تازگی مرکزی در انگلستان تأسیس کرده است که به طور انحصاری خودرو‌های P1 GTR را نگه‌داری می‌کند. در این کارگاه مخصوص، ۱۲ نسخه‌ی منحصر به فرد P1 GTR با رنگ‌‌ و طرح‌های گوناگون نگه‌داری می‌شوند. تمام خودروهای P1 GTR به برنامه‌ی ویژه‌ای برای رانندگان و مالکان ‌خاص مک‌لارن GTR اختصاص دارد تا بتوانند از این تجهیزات مسابقه‎ای در شرایط خاص بهره ببرند. کارگاه مذکور مکانی بسیار مجهز و پیشرفته‌ای است که اصول پاکیزگی در اولویت آن قرار دارد و با قانون سفت و سختی رعایت می‌شود. قیمت هر دستگاه P1 GTR برابر با ۳.۱ میلیون دلار است که در صورت خریداری، مک‌لارن آن‌ها را برای شما نگه خواهد داشت و در صورت هماهنگی و ثبت درخواست، در مواقع خاصی زیر نظر مهندسان مک‌لارن و در پیست مخصوص این شرکت، امکان لذت بردن از خودروی خود را خواهید داشت.

باله‌های عقب مک لارن P1 آنقدر بزرگ است که می‌شود به عنوان میز شام هم از آن استفاده کرد!

مک لارن P1

نشانی که مربوط به زمان حضور خودروی مک لارن P1 GTR در پیست مسابقات د کاتالونیای (de catalunya) اسپانیا است نیز بر روی خودروهای این کارگاه نقش بسته است.

مک لارن P1

بعضی از نمونه‌های موجود از طرح‌های بسیار زیبا و منحصر به فردی بهره می‌برند.

مک لارن P1

وجود فرمان فرمول یک در خودروهای این کارگاه حس مسابقه را تحریک می‌کند

مک لارن P1

 تعداد زیادی P1 GTR در این کارگاه وجود دارد که کمپانی مک لارن می‌بایست یک نمونه از آن‌ها را نزد خود نگه دارد.

مک لارن P1

مشتریان می‌توانند برچسب‌های سفارشی خود را بر روی P1 GTR سفارش دهند.

مک لارن P1

آینه‌ها کمی بالاتر و نزدیک‌تر به راننده سوق داده شده‌اند.

مک لارن P1

 خودروی P1 GTR می‌تواند ۹۸۶ اسب بخار توان تولید کند.

مک لارن P1

منبع roadandtrack
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده